anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę nadać Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fabrykaziol
#9 Pomysłodawca#

Jeśli mój adres nie jest obsługiwany przez Allegro one box jest możliwość żeby taka paczkę odebrał kurier ups?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Fabrykaziol wskaż proszę zamówienie, o które chodzi.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Fabrykaziol
#9 Pomysłodawca#

Sprawa już rozwiązana, mogę tylko nadawać Allegro one box z podjazdem kuriera UPS. 

oznacz moderatorów
fhpawlok
#8 Zapaleniec#

Podepnę się pod temat. Klient wybrał Allegro One Box jako metodę dostawy (pierwszy raz), ale dostaję informację że "Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.". Co mogę z tym zrobić? Nie można nadawać w "paczkomatach" Allegro One Box? Proszę o szybką odpowiedź. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fhpawlok Jeśli nie masz możliwości nadania przesyłki z innego adresu (będącego w obszarze One Kuriera), pozostaje kontakt z klientem i ustalenie innej formy wysyłki zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fhpawlok
#8 Zapaleniec#

Ustaliłem telefonicznie z klientem że może być paczkomat inpost, ale nie mogę go zamówić przez Allego. Kiedy zmieniam przewoźnika dostaję komunikat: "Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.". Czy jest jakiś sposób żeby to obejść? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fhpawlok Niestety nie. Jeśli podczas zakupu klient wskazał inną metodę dostawy, nie nadasz tej przesyłki przez nasz system.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów