anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę nadać Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fabrykaziol
#9 Pomysłodawca#

Jeśli mój adres nie jest obsługiwany przez Allegro one box jest możliwość żeby taka paczkę odebrał kurier ups?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Fabrykaziol wskaż proszę zamówienie, o które chodzi.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Fabrykaziol
#9 Pomysłodawca#

Sprawa już rozwiązana, mogę tylko nadawać Allegro one box z podjazdem kuriera UPS. 

oznacz moderatorów
fhpawlok
#8 Zapaleniec#

Podepnę się pod temat. Klient wybrał Allegro One Box jako metodę dostawy (pierwszy raz), ale dostaję informację że "Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.". Co mogę z tym zrobić? Nie można nadawać w "paczkomatach" Allegro One Box? Proszę o szybką odpowiedź. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fhpawlok Jeśli nie masz możliwości nadania przesyłki z innego adresu (będącego w obszarze One Kuriera), pozostaje kontakt z klientem i ustalenie innej formy wysyłki zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
fhpawlok
#8 Zapaleniec#

Ustaliłem telefonicznie z klientem że może być paczkomat inpost, ale nie mogę go zamówić przez Allego. Kiedy zmieniam przewoźnika dostaję komunikat: "Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.". Czy jest jakiś sposób żeby to obejść? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fhpawlok Niestety nie. Jeśli podczas zakupu klient wskazał inną metodę dostawy, nie nadasz tej przesyłki przez nasz system.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów