anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzic co sie dzieje z paczka Allegro one

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Paczka wysłana w poniedziałek 31 lipca i gdzieś utknęła, brak ruchu, nadal nie dostarczona do odbiorcy

 

Chodzi o paczkę 

A 0000 V 3 J I 7

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj już sprawdzamy co się dzieje z Twoją przesyłką i jak tylko uda nam się ustalić szczegóły, wrócimy do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ A komentarz odpowiedni od kupującego zapewne poleci.Oczywiście Allegro wypnie się na to twierdząc jak zwykle, że kupujący ma prawo do subiektywnej oceny i sprzedający będzie miał pod górkę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawcy są stawiani pod murem i muszą podjąć trudną decyzje czy dalej brnąc ze smarkiem udostępniając kłopotliwe formy dostawy czy zaryzykować iść własną drogą bez tego brzemienia na karku. 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608 Decyzja nie jest wcale taka trudna.Biorąc pod uwagę, że po dwóch nieudanych dostawach Allegro One polecą obniżone komentarze i tak będzie po smarku.Do tego obniżone gwiazdki (w lepszym przypadku, bo może skończyć się na czerwono) pojadą po jakości, co może doprowadzić nawet do zablokowania konta.Ja decyzję już podjąłem.Zostawię tylko dostawy Allegro te co do tej pory + ewentualnie wprowadzę darmową dostawę, wliczając koszt dostawy lub jego część w cenę przedmiotu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Za jasnowidza się nie podaję ale mnie od początku zawiewało nieświeżością i już dawno pogodziłem się z tym że bez smakania też można jeszcze sprzedawać a posiadanie go bardziej boli niż daje rozkosz. 

oznacz moderatorów

Instruktor86
#7 Wielbiciel#

Ja mam to samo 01.08 nadana i brak dalszej drogi A0001006I6

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Instruktor86 wyjaśniamy tę sprawę, gdy tylko otrzymamy odpowiedź, napiszemy do Ciebie w prowadzonej korespondencji e-mail (nr sprawy 35076197). 

oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Czy coś wiadomo?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@czerwonybonzaj Bardzo nam przykro, że musiałeś czekać na odpowiedź. Przesyłka została umieszczona w automacie wczoraj i tego samego dnia odebrana. 🙂 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One Odpowiedź odpowiedzią.Bardzo przykro powinno Wam być z powodu tego, że przesyłka dotarła do odbiorcy po tygodniu od nadania, co zapewne odbije się Sprzedającemu porządną czkawką.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tą metodą należałoby mieć układy z Bogiem.trzeba cudu żeby była na czas☹️

oznacz moderatorów

Instruktor86
#7 Wielbiciel#

Ja mam to samo 01.08 nadana i leży gdzieś  A0001006I6

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Z tego co piszą na forum to ta forma dostawy zwykle jest skuteczna tylko wymaga cierpliwości i trzeba niestety czasem interweniować i nieco poganiać dostawcę . Osoby które cenią jakość i szybkość dostawy powinny decydować się na sprawdzone godniejsze zaufania formy dostawy z których dotychczas byli najbardziej zadowoleni.

oznacz moderatorów