anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie allegro one po zmianie lokalizacji sklepu

SportoSito
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry, Sklep zmienił lokalizację, wszędzie w danych konta zmieniłem adresy firmy, wysyłki, zwrotów itd a mimo to w dalszym ciągu klienci mogą wybierać usługę choć mojej nowej lokalizacji allegro one nie obsługuje. Zrobiłem próbę i wybrałem starą lokalizację i podjechałem do najbliższego onebox ale zielony paczkomat nie chce przyjąć paczek. Proszę o pomoc 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SportoSito jeśli nie chcesz aby klienci zamawiali z dostawą daną metodą np. Allegro One musisz ją usunąć ze swoich cenników we wszystkich ofertach. Natomiast jak rozumiem w Twojej okolicy jest automat Allegro One, ale na czym dokładnie polega problem z nadaniem w nim? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

SportoSito
#8 Zapaleniec#

żeby być smart to ta metoda jest obowiązkowa, mój kod pocztowy wyklucza tą metodę bo kurier allegro one nie podjedzie do mnie gdyż rejon nie jest obsługiwany a mimo to ta usługa jest widoczna u mnie choć z racji lokalizacji powinna być wyłączona a automat allegro one po zeskanowaniu paczki odpowiedział mi, że nie mogę w nim nadać przesyłki

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SportoSito coś więcej było napisane w komunikacie z automatu? Najlepiej będzie jeśli ponowisz próbę nadania w nim, a jeśli to się nie uda, zadzwoń na naszą infolinię: 616 306 997. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów