anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezrozumiałe opłaty po zmianach w metodzie rozliczania z allegro

itnc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy istnieje szansa zdobycia informacji jak działa pobieranie opłat za wystawienie aukcji. Rozumiem, że pobierana z automatu jest opłata za prowizje od wystawienia aukcji ale pobiera si e też opłata za paczkomat inpost mimo, że mam wykupiony smart i klienci, którzy kupowali u nas też nie mają opłat za przesyłkę czyli wnioskuję, że mają wykupiony smart. Dodatkowo w momencie kiedy klient kupuje i nie ma wykupionego smarta my w systemie paczkomatowym musimy opłacić z naszych środków wysyłkę. Wygląda to tak jakby system nie widział naszego smarta. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zrzut ekranu 2024-02-21 122219.png
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@itnc Automatyczne pobieranie należności dotyczy wszystkich opłat, które w danym momencie są naliczone na Twoim rachunku.

Sprawdź czy przy zamówieniach, które Cię niepokoją, otrzymałeś wpłatę za towar i dostawę. Najprawdopodobniej tak właśnie jest. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

itnc
#7 Wielbiciel#

Przy zakupie klientów widzę kwotę za produkt plus 0 zł dostawa. Nie miałem od kilku dni przesyłek za które płacił klient (ostatnia 13 lutego). A za te przesyłki , za które klient płaci bo niema smarta płacimy my w inpost - menager przesyłek. A od kilku dni pobierają się opłaty za inpost. Nie rozumiem skąd te opłaty. Opłata za paczkomat wynosi 10,95 a u mnie jakieś 8,29 jest pobierane.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@itnc Kupujący ma "za darmo" ale do przesyłek w SMART Ty dopłacasz.
Zerknij TUTAJ 🙂

Kurier za darmo nie pojedzie i przecież ktoś musi za to zapłacić.

oznacz moderatorów

itnc
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo dziś pobrała się opłata po 16 tej gdzie od 2 dni nie sprzedałem żadnego produktu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@itnc Wskaż proszę numery zamówień, których dotyczą opłaty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów