anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór przesyłek z zielonych automatów allegro.

hadronsport_com
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

od jakiegoś czasu zmagam się z problemami z odbiorem przesyłek z zielonych automatów allegro! Mimo godzin granicznych dla mojego obszaru tj. 13:00 lub 13:30 w zależności od przewoźnika, w sporadycznych przypadkach jest przestrzegana. 

W poniedziałek po godzinie 11:00 nadałem 8 przesyłek allegro, do dnia dzisiejszego nie zostały wyciągnięte z automatu! Nie ma nawet możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem, bo nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za te automaty! 

Numery nadania:

A000M9DYF4

A000M9EGA0

A000M9UAQ5

A000M9QA43

A000M9T2B3

A000M9ZPA6

A000M9J608

A000MGQ185

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hadronsport_com Odpowiedzialny jest zawsze Kurier One i możesz w takich sytuacjach dzwonić pod numer 616 306 886. Widzę, że przesyłki zostały odebrane dzisiaj. Skieruję prośbę do Działu Technicznego o wykluczenie przesyłek z Jakości Sprzedaży. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hadronsport_com
#7 Wielbiciel#

Tak paczki z poniedziałku zostały odebrane przed momentem. Zastanawia mnie dlaczego paczki nadane w dniu wczorajszym nie zostały podjęte przez kuriera i będą dalej leżeć w automacie. Np. A000MGQ185  (paczka nadana w tym samym automacie we wtorek). 

Czy mógłbym prosić również o interwencję u przewoźnika w sprawie obsługi przesyłek.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hadronsport_com Oczywiście, już przekazuję zgłoszenie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hadronsport_com Zamówienie zostało wykluczone z Jakości Sprzedaży. Będzie to widoczne w statystykach jutro. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów