anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ONE KURIER ALLEGRO

odamigo
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

nasz klient zgłosił zwrot zamówienia, które zamówił z dostawą kurier one allegro. 

Powodem było nie otrzymanie paczki NIE Z NASZEJ WINY. Kurier do odbioru paczki został zgłoszony, jednak się nie pojawił przez 3 dni. Klientka czekała na paczkę aż z niej zrezygnowała. 

 

W takiej sytuacji kto ponosi konsekwencje? My wywiązaliśmy się ze wszystkiego, jednak wasz kurier zawiódł. 

Oczekujemy rekompensaty za wywołane straty z waszej winy. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@odamigo odzyskasz tylko prowizję od sprzedaży , pozostałe opłaty nienależnie zasilą budżet allegro .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@odamigo + jak dobrze pójdzie załapiesz negatywa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

E-Fashion2023
#8 Zapaleniec#

Z tymi OneBoxami ostatnio dzieją się cuda, zjazd jakości dostaw totalny. Np.wysylam paczkę do Pani, zgubili na magazynie doszła po 13 dniach, kolejna paczka do tej samej osoby i znowu problem,  nadaje paczki w maszynie o 11 i nie zabierają, dno. W InPost wszystko chodzi jak w zegarku, wysłałem już z 5k paczek i ani jedna nie zaginęła i 99.9% doręczone w kolejny dzień. Zastanawiam się żeby wykasować OneBox i UPS z dostaw.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@E-Fashion2023 wykasujesz to stracisz smarka , niebawem będziemy się jeszcze borykać z Orlenem.

oznacz moderatorów

E-Fashion2023
#8 Zapaleniec#

Możliwe, ludzie mi zakładają dyskusje bo nie mają paczki tak jakbym to ja był dostawca paczek xd

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@odamigo 

Oczekujemy rekompensaty za wywołane straty z waszej winy.

No to się zdziwisz 🙂

oznacz moderatorów