anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One paczki odbierane przez DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
badams71
#10 Popularyzator#

Szanowni Państwo.

uruchomiono już u mnie kuriera DPD do odbioru paczek nadanych metodą Allegro One Punkt i One Box. Czytałam, że warunki i formy rozliczenia są takie same jak przy kurierze UPS i nie jest to osobna opcja dostawy, którą można w cennikach wyłączyć, ale chcę się upewnić czy DPD nie wymaga dopłat dodatkowych za podjazd? Kurier DPD na pewno ma warunek, że trzeba nadać wymaganą ilość paczek w tygodniu, stąd moje pytanie. Rozumiem, że Allegro zaczęło współpracę z DPD na swoich warunkach i my, sprzedający, przy tej metodzie dostawy nie mamy się o co martwić?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 jednorazowe podjazdy kurierów UPS i DPD są bezpłatne dla sprzedającego – bez względu na liczbę przesyłek 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry, moje pytanie czy spakowane i z etykietą Allegro One DPD można nadać w markecie Dino ????

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry! @maxzuczek Gotowe paczki, sprzedający mogą przekazać m.in. w punktach nadań Allegro One Punkt lub bezpośrednio w automacie paczkowym Allegro One Box. 
Dino nie jest jednym z puntów Allegro One Punkt, więc nadanie tam przesyłki nie będzie możliwe, najbliższe Allegro One Punkty lub Boxy, możesz wyszukać na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Wydawało mi się że jeżeli obsługuje to DPD a można przesyłki DPD nadawać w Dino to ONE DPD tez tam można zanieść. Pozdrawiam

oznacz moderatorów