anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One paczki odbierane przez DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
FHU_ADAMS
#11 Animator#

Szanowni Państwo.

uruchomiono już u mnie kuriera DPD do odbioru paczek nadanych metodą Allegro One Punkt i One Box. Czytałam, że warunki i formy rozliczenia są takie same jak przy kurierze UPS i nie jest to osobna opcja dostawy, którą można w cennikach wyłączyć, ale chcę się upewnić czy DPD nie wymaga dopłat dodatkowych za podjazd? Kurier DPD na pewno ma warunek, że trzeba nadać wymaganą ilość paczek w tygodniu, stąd moje pytanie. Rozumiem, że Allegro zaczęło współpracę z DPD na swoich warunkach i my, sprzedający, przy tej metodzie dostawy nie mamy się o co martwić?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FHU_ADAMS jednorazowe podjazdy kurierów UPS i DPD są bezpłatne dla sprzedającego – bez względu na liczbę przesyłek 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry, moje pytanie czy spakowane i z etykietą Allegro One DPD można nadać w markecie Dino ????

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry! @maxzuczek Gotowe paczki, sprzedający mogą przekazać m.in. w punktach nadań Allegro One Punkt lub bezpośrednio w automacie paczkowym Allegro One Box. 
Dino nie jest jednym z puntów Allegro One Punkt, więc nadanie tam przesyłki nie będzie możliwe, najbliższe Allegro One Punkty lub Boxy, możesz wyszukać na tej stronie

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Wydawało mi się że jeżeli obsługuje to DPD a można przesyłki DPD nadawać w Dino to ONE DPD tez tam można zanieść. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
antczakdesign
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Tylko UPS i DPD mają darmowe podjazdy nawet po jedną paczkę ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@antczakdesign darmowe podjazdy nawet po jedną paczkę ma Allegro One i dlatego w ramach przesyłek Allegro One obsługiwanych przez kurierów DPD i UPS podjazd jest darmowy. 
W przypadku przesyłek Allegro Kurier DPD (zlecenie odbioru jest bezpłatne, jeśli przekażesz kurierowi przynajmniej 4 przesyłki przy podjeździe. Usługa kosztuje 4,99 zł, jeśli przekażesz kurierowi mniej niż 4 przesyłki), a w przypadku Allegro Kurier UPS (jest to usługa dodatkowa, za którą rozliczysz się z nami zgodnie z cennikiem usługi).

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wdowki
#10 Popularyzator#

Witam. Proszę o informację, jak wygląda obecnie obciążanie nas za za zamówienie kuriera DPD po odbiór przesyłek Allegro ONE.

Jeśli chodzi o przesyłki DPD wiem, że minimum to 4 szt.

Ale jeśli w danym dniu mam tylko 3 Allegro One DPD i 3 DPD Allegro Smart??

Proszę o precyzyjną informację.

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wdowki rodzaje przesyłek nie sumują się.

oznacz moderatorów
wdowki
#10 Popularyzator#

Ja szukam odpowiedzi na pytanie.

Ile muszę mieć przesyłek Allegro One DPD aby podjazd był darmowy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@

oznacz moderatorów
TorZdrowia_pl
#8 Zapaleniec#

1...

oznacz moderatorów