anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykluczenie przesyłki AllegroOne z jakości sprzedaży

Mido
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę  wykluczenie z jakości sprzedaży nieodebranej z boxu od 30.09 rano przesylki AllegroOne A0013YTIQ7

i spowodowanie jej odebrania przz kuriera UPS. Przez te jedną przesyłkę nie odebraną w terminie nie z mojej  winy poziom jakości sprzedazy spadł mi z poziomu SUPER do DOBRY, a procent przesyłek nadanych w terminie ze 100 do 97. Moi kupujacy od 22 lat zawsze mają super obsługę, opinie też to odzwierieciedlają od 22 lat, ale ...dla Allegro się to nie liczy, a mierzony przez Allegro poziom jakości  leci w dól z winy Allegro.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mido poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia, od jutra nie będzie już brane pod uwagę w Twoich wynikach. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mido
#8 Zapaleniec#

Dziękuje,  ale....co z przesyłką?

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Mido przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - oczywiście poprosiłam już o interwencję w sprawie odbioru tej przesyłki. 

oznacz moderatorów

Mido
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Dwie paczki, dwóch kurierów (DPD, DHL). Żaden nie odebrał OD DWÓCH DNI  z boxu AllegroOne, nadanych 30.09. przed godziną 9 rano przesyłek. I to w Warszawie, wiec nic dziwnego że w małych miejscowościach jest jeszcze gorzej. Dziś klienci powinni te przesyłki otrzymać.  Gdyby wybrali InPost, prawie na pewno by tak było.

 

oznacz moderatorów

Mido
#8 Zapaleniec#

A0013YTIQ7 - druga jednak dziś zostala odebrana

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

U mnie DPD odbiera czwartego dnia.

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Od kiedy DHL odbiera z One Boxa?

oznacz moderatorów