anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nadana w paczkomacie Allegro One Box nadal widnieje jako oczekująca na nadanie.

Dekorartserwis
#7 Wielbiciel#

Dwa dni temu (28.03.) nadaliśmy paczkę w paczkomacie Allegro One Box. Dzisiaj klient pyta, kiedy otrzyma przesyłkę. Okazało się, że paczka ma nadal status oczekującej nadanie, mimo tego, że na 100% została umieszczona w paczkomacie? Co można zrobić w tej sytuacji? Gdzie jej szukać? U kogo ewentualnie to reklamować?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ jak ja mam udostępnić kolejnych przewoźników w trzecim kwartale jak ciągle kłopoty, mam umowę z InPostem i Pocztą, nie korzystam z WzA i nigdy nie miałem problemów z nadaniem czy opóźnieniem wysyłki do kupujących, czy zmuszając mnie do kolejnych przewoźników weźmiecie odpowiedzialność finansową za straty jaki poniosę przez Was ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Dekorartserwis Dzień dobry, przesyłka ALE0000777A2FF5 została już dostarczona do automatu i czeka na odbiór przez kupującego. U nas w systemie przesyłka widniała, jako nadana w automacie, jednak status dla kupującego zmienia się, gdy przesyłka zostanie podjęta przez kuriera. Bardzo przepraszamy za to opóźnienie w odbiorze. Gdyby taka sytuacja się powtórzyła, możesz ją do nas zgłosić ze wskazaniem numeru przesyłki. Podejmiemy szybką interwencję. Ewentualne reklamacje w sprawie przesyłek Allegro One Box możesz zgłaszać tutaj

oznacz moderatorów