anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z kurierem

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#

Chciałabym dowiedzieć się dlaczego wystąpił u mnie problem z zamówieniem kuriera, a mianowicie brak możliwości zmiany adresu odbioru przesyłki przez kuriera. W polu był już automatycznie uzupełniony adres kupującego. W historii przesyłki pokazuje , że kurierier  dostarczył przesyłę do magazynu???Jedyny adres jaki mogłam wpisać to w notatce dotyczącej zamówienia. Czy  jest on brany pod uwagę? Gubię siĘ już w tym wszystkim. Można ewentualnie anulować to zamówienie i zacząć od nowa? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

O jakim piszesz kurierze ? jeśli o @Allegro_One poprosimy o wsparcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#

allegro one box

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ell-chic-welt Możesz podać numer tej przesyłki?

oznacz moderatorów

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#

ALE0000182A54DE

oznacz moderatorów

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#

 ALE0000182A54DE ???

oznacz moderatorów

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ell-chic-welt Ta sprawa jest wyjaśniana. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ell-chic-welt
#7 Wielbiciel#

Chciałabym dowiedzieć się dlaczego wystąpił u mnie problem z zamówieniem kuriera, a mianowicie brak możliwości zmiany adresu odbioru przesyłki przez kuriera. W polu był już automatycznie uzupełniony adres kupującego. W historii przesyłki pokazuje , że kurierier  dostarczył przesyłę do magazynu???Jedyny adres jaki mogłam wpisać to w notatce dotyczącej zamówienia. Czy  jest on brany pod uwagę? Gubię siĘ już w tym wszystkim. Można ewentualnie anulować to zamówienie i zacząć od nowa? 

Od wczoraj czekam na odpowiedz jak to można rozwiązać. Czy coś wiadomo w tej sprawie? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów