anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki allegro one box.

przemo_p17
#7 Wielbiciel#

Witam!

Nie mogę nadać paczki bo pojawia się komunikat:

"

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety.

Zweryfikuj poprawność danych. Dostawa jutro nie jest dostępna dla tego adresu nadania."

 

I nie wiem jakie dane mam zweryfikować jak wszystko jest poprawne. Wybierałem różne paczkomaty i też nie działa. Ktoś może miał podobny problem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@przemo_p17 jak nie jesteś z tych miast to nie nadasz tego 🙂https://allegro.pl/kampania/one/kurier#gdzie 

Obecnie z usługi można skorzystać w wybranych miastach Polski:

  • Warszawa i okolice – między innymi Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Łomianki
  • Poznań
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Wrocław
  • Częstochowa
  • Toruń
  • Bydgoszcz
  • Katowice i wybrane miasta aglomeracji śląskiej – między innymi: Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Dąbrowa Górnicza.

Usuń z oferty Kuriera One i zostaw same Box Punkt bo będziesz miał zawsze taki problem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemo_p17
#7 Wielbiciel#

No właśnie problem w tym, ze jestem z Lublina i w promieniu 300m mam chyba z 10 tych paczkomatów, wiec bie wiem o co chodzi:(

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@przemo_p17 ale dostawę na jutro nie nadasz w Zielonym Automacie, tylko przez podjazd kuriera 🙂

Wpisz kod pocztowy, aby dowiedzieć się, do której godziny musisz nadać paczkę. 

Sprawdź kod pocztowy, może masz błędny oraz może jesteś poza zasięgiem kuriera ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemo_p17
#7 Wielbiciel#

Czyli jeśli nadam tą paczkę w środę po długim weekendzie to nie będzie problemu? Albo czy da sie włączyć opcję żeby dzisiaj ją nadac a dojdzie później niz jutro? 

oznacz moderatorów