anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki Allegro One Punkt

mas24-pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

Przy próbie wygenerowania listu przewozowego Baselinker zwraca mi komunikat: "Pole punkt odbiorcy ze wskazanym id nie zostało znalezione (BAD_REQUEST Dane Odbiorcy.Punkt nadawczy)(#NP5)"

Skontaktowałem się z punktem odbioru w celu weryfikacji id; w odpowiedzi otrzymałem inny numer id - z prefiksem EPK, więc zakładam, że to id z epaki. Niestety zmiana id nic nie dała.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mas24-pl skontaktuj się proszę w tej sprawie z supportem Baselinkera. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mas24-pl
#7 Wielbiciel#

Tytułem wyjaśnienia dodam, że problem występował też przy próbie wygenerowania listu przewozowego przez Allegro. Na szczęście udało się uzgodnić z klientką dostawę do innego punktu odbioru.

oznacz moderatorów

EuroElectronics1
#7 Wielbiciel#

U nas to samo, generujemy etykiety przez API (wysyłam z allegro) 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EuroElectronics1 Czy zgodnie z zaleceniem Moniki skontaktowaliście się w tej sprawie z supportem narzędzia, z którego korzystacie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mas24-pl "Skontaktowałem się z punktem odbioru w celu weryfikacji id" - to jest zachowanie BEZ SENSU. Punk nawet nie ma pojęcia, że został "usunięty" z listy. 

Najlepsza sytuacja jest wtedy, gdy nie można danego punktu wybrać podczas składania zamówienia 😄 ale można nadać do niego paczkę która i tak nigdy nie zostanie do niego doręczona 🤣 

oznacz moderatorów

mas24-pl
#7 Wielbiciel#

Najlepsze, że punktu nie dało się wybrać ani z Baselinkera, ani bezpośrednio z Allegro. Dobrze, że klientka bezproblemowa i zgodziła się na zmianę punktu odbioru. No i po tej zmianie poszło bezproblemowo, więc faktycznie problemem był ten punkt wybrany przez klientkę pierwotnie.     

oznacz moderatorów