anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z generowaniem etykiet ALLEGRO ONE

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

Mam powtarzające się problemy z nadawaniem paczek z metodą wysyłki Allegro ONE. BOX

Kupujący zakupił towar z dostawą do ONE BOX'a, a my kolejny raz.. i kolejny nie możemy wygenerować listu przewozowego, z uwagi na:

"Kod pocztowy nadawcy nie obsługuje dostawy następnego dnia - "parcelId[%1$s], errorId[%2$s]"

Nasz kod pocztowy to Gdańsk 80-281, nawet jak probuję zrobić list z innego kodu (inna dzielnica Gdańska), gdzie mamy drugi punkt i nadajemy paczki - problem dalej ten sam..

Dot. 2 zamówień z wczoraj 17.08.2022 nr:  

926c7597-1e4d-11ed-8652-e72edef8015c
236a91c1-1d96-11ed-be67-791e7176dc20
 
Proszę o pomoc, UPS obsługuje nasz rejon, codziennie przyjeżdżają kurierzy, w niektórych zamówieniach udaje się wygenerować list z opcją odbiory]u przez kuriera. A w tych 2 przypadkach błąd wyskakuje przy opcji bez podjazdu kuriera jak i z próbą zlecenia odbioru. 
 
 
 
Zrzut ekranu 2022-08-18 o 00.26.38.png
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Poprosiłam o sprawdzenie co jest przyczyną problemu. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Niestety usługa Allegro One Kurier nie jest dostępna w strefie oznaczonej podanym kodem pocztowym. Możesz to sprawdzić na tej stronie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, jednak oba zamówienia dotyczą dostawy do zielonego automatu ONE BOX'a, nie dostawy kurierem, w samym Gdańsku ONE BOXów jest mnóstwo. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Jaką opcję nadania wybierasz w formularzu? Prześlij zrzut ekranu, na którym będzie ona widoczna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2022-08-18 o 09.55.58.pngZrzut ekranu 2022-08-18 o 09.56.06.pngNie ma znaczenia czy wybiorę "bez podjazdu kuriera" i sam nadam paczkę w BOXIE, czy wybiorę opcję z podjazdem - efekt zawsze taki sam. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Na załączonym zrzucie widać również formę dostawy Allegro One Box (One Kurier) i to dlatego nie możesz nadać tej przesyłki, zgodnie z informacją, którą podałam wcześniej.

W pierwszym poście wspominasz o tym, że niektóre zamówienia realizowane tą metodą udaje się nadać. Możesz podać mi przykład takiego zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów