anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki i ustalenie kosztów dla kupującego

lilli27
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałabym sprzedać kilka rzeczy na Allegro Lokalnie z opcją Smart. Wiem jak to działa jeśli klient skorzysta z opcji Smart, ale jeśli nie skorzysta bądź wybierze formę dostawy, która nie jest objęta Smart, to jak ustalić cenę dostawy? Mam to zrobić samodzielnie, czy jest to za pośrednictwem Allegro? Chodzi mi o to czy etykiety generuje Allegro czy ja mam sama się skontaktować np z kurierem i wysłać wg ich cennika, czy Allegro generuje etykietę na podstawie opłaty kupującego za przesyłkę? Do tej pory tylko kupowałam i u sprzedawców są różne ceny przesyłek i stąd nie wiem jak to wygląda bez tego Smart.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lilli27 Za pośrednictwem Allegro Lokalnie wygenerujesz etykiety tylko dla dwóch metod (w Smart i bez Smart): Allegro Paczkomaty InPost oraz Allegro One BoxDla pozostałych metod ustalasz cennik samodzielnie, a etykiety możesz wygenerować na stronie danego przewoźnika lub w punkcie nadania. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lilli27
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak chcesz wysłać przez Allegro to masz ustalone te 2 metody z cennikiem, pozostałe sam. Zresztą Smart to także tylko te 2metody.

oznacz moderatorów