anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szczecin brak Zielonych Pudełek :(

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One czy zapomnieliście o Szczecinie ? mamy tylko trzy i to na obrzeżach 😞

zielonebudy.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
mikeza
#20 Guru#

no cóż, pewno miejsc już brakuje. Inpost stawia swoje gdzie się da. Niekiedy wręcz jeden obok drugiego, zieloni trochę zostali z tyłu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 

Wojewódzkie miasto Opole nie ma ani jednego. Ba, w całym województwie nie znalazłam żadnego. Nie wiem jak ta usługa ma się rozwijać i zachęcać klientów do korzystania z niej. W moim mieście są 3 jakieś marne punkty czynne od 10 do 18, nic tylko zamawiać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 @Kaliope_Brzeg mam tego dużo, ale albo w dziwnych miejscach, albo niemal 1:1 w towarzystwie Inpostu ( przypadek? nie sądzę 😂 ). Jednak uwzględniając problemy, profilaktycznie nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

u mnie w Lublinie też ich sporo nastawiali, myślę, że jest ponad 100. Przyznam się, że 2 razy skorzystałem, mam akurat dosyć daleko do zielonego boxa, więc sporadycznie korzystam.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

a tam gadasz

stoi takie pudło między moimi firmami i to w centrum Szczecina

ale goście od wkładania/wyciągania paczek blokują pas ruchu

bo nikt nie zatroszczył się o możliwość podjazdu pod tą budę

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@RED na mapie go nie ma 😞 a i tak mam za daleko z niebuszewa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję za Twoją wiadomość. Powstał z tego ciekawy wątek. @Kaliope_Brzeg @RED @mikeza @pinsplash wiecie, że możecie zgłaszać lokalizacje, w których mógłby stanąć jeden z naszych automatów? Możecie je zgłaszać tutaj 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika  a przebijecie ten ?

gf-dkP9-WhQQ-bP6B_gigantyczny-paczkomat-zniknie-z-biskupina-664x442.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash 😁 my nie planujemy narażać się konserwatorom zabytków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika fajnie, myślałem żeby zgłaszać trzeba mieć teren 😞  to ja mam sporo takich punktów gdzie można postawić, należące do miasta czy wspólnot, fajne miejsca przy kamienicach czy między blokami, ściany bez okien, ogrodzenia itp. z dobrym dostępem 🙂 

Zgłoszę na dniach zobaczymy czy ktoś to ogarnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dla formalności chciałabym zauważyć, że w Szczecinie teraz mamy jeszcze dwa, po prawej stronie rzeki. Śmiało zgłaszaj nowe lokalizacje przez formularz, który wskazała Monika, a jako reprezentacja Szczecina w Allegro, popieram każdą, nową propozycję 😁

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Wiem o tym już kiedyś poruszaliśmy ten temat, nie będę latał na prawobrzeże tym bardziej że potrzebny statek bo to za dwiema rzekami 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Też mi tam specjalnie nie po drodze, więc zgłaszaj miejsca na po naszej stronie rzeki to oboje będziemy zadowoleni 😀

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ właśnie dziś w jednym z miejsc które wysłałem Wam kilka dni temu stawiają automat Orlenu 😞 

Obyście nie przespali tego jak Poczta 5 lat temu mieli stawiać i cisza a miejsca coraz mniej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 nie wiem o jaki dokładnie adres chodzi, ale każdy operator ma swoje wymagania techniczne jeśli chodzi o dostępne miejsce. Czy podczas zgłaszania nowych lokalizacji dostałeś jakiś numer zwrotny  swojego zgłoszenia? Postaram się zbadać temat nowych automatów w Szczecinie, ale przydadzą mi się konkretniejsze informacje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie mam numeru, nic takiego nie przyszło tylko jedna wiadomość 30 września, dostali zdjęcia miejsc, lokalizację gps oraz kto jest zarządcą danego terenu 😄

Dzień dobry,
Dziękujemy za przesłanie propozycji lokalizacji Allegro OneBox. Zweryfikujemy, czy Twoje zgłoszenie spełnia oczekiwania, które wynikają ze strategii, którą przyjęliśmy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dzięki, ale w między czasie zapytałam u źródła i dostałam już potwierdzenie, że w najbliższym czasie w Szczecinie i okolicach niestety nie pojawią się nowe automaty 😞 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ już zajęli Wam dwa z wskazanych prze zemnie miejsc, na jednym już hula Orlen a Paczkomat InPost właśnie testuje na nowo powstającym węźle przesiadkowym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 a ja chciałem nadać w Inpostowym paczkomacie a tutaj wyskakuje błąd. Okazało się ze wyrwali go kilka dni temu z korzeniami i za klika dni W TO SAMO MIEJSCE ma wjechać podobno zielony...😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów