anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tworzenie listów Allegro One dostawa tego samego dnia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tech-Soft
#7 Wielbiciel#

Mamy problem z tworzeniem listów Allegro One dostawa tego samego dnia. Brak usług w BaseLinkerze. 
Czy coś się dziś zmieniło?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
alocompl
#9 Pomysłodawca#

Mamy ten sam błąd. Odpowiedź Allegro w tym temacie:

Dzień dobry,

dziękuję Państwu za wiadomość.

Obecnie ten problem jest w trakcie wyjaśniania.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tech-Soft @alocompl @Dreptaki_sklep @malinowyboutique Dzięki za sygnał. Rozumiem, że wyświetla się komunikat: Nie można zamówić wybranej paczki: Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem?

Trwają prace nad usunięciem problemu, kiedy dowiem się czegoś więcej, to dam Wam znać 🙂 

AKTUALIZACJA 11:30

Problem został rozwiązany. Możecie już nadawać przesyłki Allegro One Kurier - dostawa dzisiaj przez Wysyłam z Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
alocompl
#9 Pomysłodawca#

Tak, wyświetla się błąd przetwarzania.

blad.png

oznacz moderatorów
BartnikMalinowy
#8 Zapaleniec#

NIestety nie został rozwiązany. Problem nadal występuje. Udało się wygenerować jedną etykietę ok. godziny 11.00, a kolejnej nie da się w żaden sposób...

Cały czas wyświetla się komunikat: 

Nie można zamówić wybranej paczki:Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem

 
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BartnikMalinowy Jakiego zamówienia to dotyczy i jaki komunikat się pojawia?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BartnikMalinowy
#8 Zapaleniec#
Nr zamówienia: fafee4f3-ee17-11ec-85b1-c9a4af40b3a1
 
Komunikat: 

Nie można zamówić wybranej paczki:Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem

 
oznacz moderatorów
HomusPL
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo wygenerowało jedną etykietę , i dalej ten sam problem. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BartnikMalinowy Próbujesz nadać paczkę z Warszawy do Chorzowa. Jest po godzinie granicznej dla tego kodu (Dostawa Dzisiaj do innego miasta: 10:30). Będzie mógł ją nadać dopiero w poniedziałek przed godziną graniczną.

Dla części kodów godzina graniczna, co oznacza, że nie będzie możliwości nadania dzisiaj paczek - jest już za późno dla danego kodu pocztowego. 

@HomusPL @BartnikMalinowy Godzinę graniczną, możecie sprawdzić na naszej stronie w sekcji Dostępność usługi Allegro One Kurier. Przykładowo, dla kodu pocztowego 61-156 godzina graniczna dla dostawy tego samego dnia to 16:00, więc dla tego kodu możecie jeszcze nadać dziś przesyłki. 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BartnikMalinowy
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za informację. Ale wybrałem etykietę z późniejszym odbiorem - na poniedziałek i też wyświetla się ten sam komunikat 😉 

 

I jeszcze pytanie, czy ta paczka liczyła do wysyłki po terminie? Skoro Klient zamówił to o 10:33, to chyba nie powinna... 

oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę nadać przesyłki kurierskiej Allegro One - wyskakuje "Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem"

Poprzedniego dnia wszystko poszło dobrze, więc to nie problem z za długą nazwą czy nie obsługiwanym kodem. Czy rzeczywiście jakiś suport nad tym pracuje?

oznacz moderatorów
malinowyboutique
#7 Wielbiciel#

Też tak ciągle mam!

Udało się rozwiązać?

oznacz moderatorów
Dreptaki_sklep
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie. Zgłosiłem do Allegro i otrzymałem tylko zwrotnego maila, że pracują nad rozwiązaniem.

oznacz moderatorów
alocompl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Mamy ten sam problem. Nie możemy nadać przesyłek. 

oznacz moderatorów