anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[webinar] Zyskaj nowych klientów i zwiększ swoją sprzedaż w Nowym Roku dzięki Allegro One!

Allegro_One
Ekspert Allegro

Dzisiaj w e-commerce gra toczy się o szybką i wygodną dostawę, a klienci doceniają wybór i możliwość skorzystania z nowych, dostępnych sposobów na odbiór przesyłek zamówionych na Allegro.

Chcesz wiedzieć jak możesz spełnić ich oczekiwania? Zapraszamy na bezpłatny webinar o metodach dostaw Allegro One, który poprowadzi Rafał Pietrwalski. 

  • Jakie są korzyści związane z oferowaniem Allegro One?
  • Jak prosto i szybko udostępnić Allegro One w swoich ofertach?
  • Jak rozpocząć współpracę z kurierem?
  • Jak uruchomić dostawę dostawę dzisiaj między wybranymi miastami w Polsce i zyskać więcej klientów?

Zarejestruj się na webinar i sprawdź od czego może zależeć Twój sukces z metodą Allegro One!

Zrzut ekranu 2023-01-23 o 16.21.18_Easy-Resize.com.jpg

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One czemu w Szczecinie nie powstają Zielone Pudełka ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One ,,szybką i wygodną dostawę,, ...którym z tych 2 parametrów możecie się pochwalić jako przewoźnik ??

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kostas11 Na ten moment przede wszystkim skupiamy się na lokalizacjach, w których działa Allegro One Kurier, czyli w: Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Częstochowie, Krakowie i GOP (Katowice, Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice). 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi  więc sam znalazłem ją w tym watku https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/kiedy-allegro-poprawi-jakosc-dostarczania-prze...

 

oznacz moderatorów

piotr-san
#8 Zapaleniec#

 To zle działa .Niema porownania do inpost.Przesyłki idą za długo.Dzisiaj moja skrytka po otworzeniu była pusta więc gdzie jest moja przesyłka.Narazają mnie państwo na dodatkowy stres i zaangazowanie w szukaniu przesyłki.Oczywiscie kurierzy umywają ręce  .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@piotr-san spokojnie nie tylko Ciebie, jeżeli w InPost jest problem z jedną na 1000 przesyłek tak w przypadku Allegro One są miesiące gdzie jest problem z 4 na 5 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piotr-san Wyjaśniłam status Twojej przesyłki w tym wątku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

To tak na poważnie 🙂 ?

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

"Chcesz wiedzieć jak możesz spełnić ich oczekiwania? Zapraszamy na bezpłatny webinar o metodach dostaw Allegro One"

Nie rozumiem sprzedawców wprowadzających usługi kurierskie Allegro One. Działają źle, ciągłe problemy techniczne, gubią się paczki, idą stosunkowo długo. Wina leci na sprzedawcę, bo jak śmiał śmieć tak długo wysyłać paczkę. Szkoda, że Allegro promuje nieuczciwie swoje usługi nie uwzględniając problemów technicznych i długiego czasu dostawy podczas wyboru dostawy.

Żadnej korzyści nie widzę dla sprzedawców.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie sprzedawcą chcą z tej metody korzystać tylko allegro by chciało aby z niej korzystali.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608 "To nie sprzedawcą chcą z tej metody korzystać"

Ale nie pytałem o twoje preferencje. Nie wypowiadaj się za ogół sprzedawców, skoro jest pełno sprzedawców korzystających z Allegro One.

oznacz moderatorów