anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłką Allegro One Box

Mulikson1713
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie

Krótkie pytanie.. Mianowicie kupiec zapłacił za przedmiot oraz za wysyłkę Allegro One Box ( bez smarta  ) paczka nie została odebrana i wróciła do mnie, jak to teraz wygląda? Czy ja jako sprzedający będę obciążony kosztami zwrotnej przesyłki i oddać tylko kwotę zakupu przedmiotu , czy oddać całość kosztów i nie będzie dodatkowych kosztów po mojej stronie? Dziękuję za odpowiedzi

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Powinien odstąpić od umowy zakupu, ale jak chcesz zwracasz to koszt zakupu.

Przesyłka nieodebrana przez klienta to tzw. zwrot operacyjny towaru i w przypadku metod Allegro One Box oraz Allegro One Punkt nie zostaniesz obciążony kosztem zwrotu takiej przesyłki.  

oznacz moderatorów

Mulikson1713
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Mulikson1713 to nie jest decyzja , która masz podjąć Ty  ,napisz wiadomość do klienta i czekaj bo bez względu na to gdzie jest paczka zakup w dalszym ciągu jest jego własnością i tylko on może zdecydować co dalej ... co do opłaty to gadają ,że zwrot jest bezpłatny , ale to zwykle wychodzi dopiero w praniu .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
LEW433_2-1704901933364.jpeg

 

LEW433_3-1704901933478.gif

 

 
Moderatorka
 

Cześć. Przesyłka nieodebrana przez klienta to tzw. zwrot operacyjny towaru i w przypadku metod Allegro One Box oraz Allegro One Punkt nie zostaniesz obciążony kosztem zwrotu takiej przesyłki.  

Ola
Moderatorka

  
oznacz moderatorów

Mulikson1713
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów