anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona przesyłka?

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One 
Gdzie znajduje się przesyłka A000URNEQ6 i kiedy (i czy w ogóle) mogę się jej spodziewać? Produkt był opłacony przeze mnie i wysłany przez sprzedawcę dnia 18. lipca 2024. Od tamtej pory słuch o niej zaginął.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

LEW433
#21 Demiurg#

Prywatny sprzedający czy firma?

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Firma. Widnieje informacja: "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do czasu dostarczenia przesyłki to firma odpowiada, więc należy do nich się zwrócić, zgodnie z prawem.

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Ok, rozumiem.

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawca odpisał, że nie wie i że to pewnie problem przewoźnika. Co robić?

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Allegro Delivery?

 

Na czym polega program dostaw Allegro Delivery

W ramach Allegro Delivery odpowiadamy za cały proces dostawy i kompleksowo dbamy o jej szybkość oraz jakość. Ty nie ponosisz odpowiedzialności za transport przesyłki ani konsekwencji jej ewentualnego zagubienia lub zniszczenia. Pozwoli Ci to skoncentrować się na jakości sprzedawanych produktów, właściwym zapakowaniu przesyłki oraz przekazaniu jej kurierowi. Dla przesyłek przewożonych metodami Allegro Delivery bierzemy również odpowiedzialność za obsługę klienta.

Usługodawcą w ramach nowego programu jest Allegro. Koszty dostawy rozliczysz bezpośrednio z nami. Dostawy będziemy realizować metodami Allegro One oraz z naszymi partnerami logistycznymi – pierwszym z nich będzie ORLEN Paczka.

https://help.allegro.com/sell/pl/a/program-dostaw-allegro-delivery-informacje-dla-sprzedajacych-9gze...

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo myślisz że czemu allegro rozdaje monety, było warto dla dwóch monet ?, bo nikt nie wybiera tej usługi 😄 regulaminowo mają 3 dni robocze, a przeciąga się przeważnie do 7 dni, napisz do sprzedawcy niech interweniuje i czekaj 😞 

Możesz też odstąpić do umowy, paczka wróci to sprzedawca odda Ci kasę, nic więcej nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Z 10 razy korzystałam z dostawy do OneBox i zawsze było na drugi dzień 🤔 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo tak ale wszystko zależy jaki wiezie to przewoźnik, pamiętaj że to obsługują DPD, UPS tu w miarę fajnie działa, oraz Allegro One należący do allegro, paczki u nich w Krakowie potrafią tydzień leżeć 😞 Przewoźnicy są przydzielani losowo 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo mało tego nadaję i z dnia na dzień coraz mniej BO! praktycznie co trzecia przesyłka ma problem logistyczny , na zgłoszony problem zwykle otrzymuję odpowiedź po tygodniu , a brzmi ona ,, przepraszamy , wyjątkowa sytuacja to nie nasz standard .....,,,  , klienci przestają się nabierać na dodatkowe monety .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ostatnie 2 tygodnie nie miałem ani jednej dopiero w weekend trafiły się 2 sztuki 🙂 faktycznie spada ilość zamówień One Box mimo monet w środy nikt tego nie wybiera i wcale się nie dziwię 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 z weekendu miałem 3 , bywało sporo więcej , dzisiaj ZERO ....zero .... zero .... 

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Ja nawet nie wiem nic o żadnych monetach 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo to jest na zachętę, jak już zamawiałaś to nie dostaniesz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Po tym powyżej to już niestety tylko InPost 🙄 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo Dlaczego piszesz ,, niestety , ,z tym przewoźnikiem jak się trafi jedna z jednodniowym poślizgiem  na 50 wysłanych to trzeba o tym ,,w kominie sadzą napisać,, .

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Bo drogo 😅

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo wolę dołożyć 96 groszy i mieć paczkę na drugi dzień 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Poza tym ten okropny OneBox mam pod samym nosem 😂

oznacz moderatorów