anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zle wybrałem punkt nadania i chciałbym go zmienic .

MAMY ROZWIĄZANIE!
zigi1959
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zigi1959 Rozumiem, że chodzi o paczkę A000U87RL1 z Allegro Lokalnie? Anulowałam dla Ciebie tę etykietę, wygeneruj ją ponownie. 

oznacz moderatorów
zigi1959
#8 Zapaleniec#

Dziekuje.Nie wiem w ktorym momecie moge zmienic punkt nadania zebym nie popełnił tego samego błedu i nie wybrał o 50km od  mojego miejsca zam.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zigi1959 te paczki nadasz tylko w automatach, więc jak nie masz w okolicy to punktów nie wybierzesz, stąd CI pewnie przydzielił najbliższy, anulowanie etykiety pewnie nic nie zmieniło dalej pokazuje ten sam 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zigi1959
#8 Zapaleniec#

Masz racje mam duzo automatow w miescie ale one box chyba nie obsługuja.Mieszkam w pionkach a wyskakuje w Puławach A moze z etykieta bedzie prosciej?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zigi1959 Podczas nadawania paczki, czyli generowania etykiety. 

oznacz moderatorów
zigi1959
#8 Zapaleniec#

Dzieki juz wiem jak zmienic ale najblizszy jest w Puławach a ja mieszkam w Pionkach.A czy mozesz sprawdzic czy rzeczywiscie w Pionkach nie ma Alegro One Box.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zigi1959  tu sprawdzisz  https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas

najbliższe ma w Puławach, na przyszłość zostaw tylko paczkomaty InPost bo będziesz tak latać z każdą 😄

Zrzut ekranu 2024-07-15 193033.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zigi1959
#8 Zapaleniec#

😂👍Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zigi1959 W Pionkach nie ma żadnego Allegro One Boxa, zatem nie nadasz tej paczki w swoim mieście (https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas). 

W takim razie uzgodnij z kupującym inną metodę dostawy i usuń metody Allegro One Box ze swoich ofert. 

oznacz moderatorów
zigi1959
#8 Zapaleniec#

Dzieki tak zrobie. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów