anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Witam,klient wybrał dostawe w ramach Allegro One box,ja nie mam mozliwosci nadania tejze wysyłki,mam pytanie,czy klient moze wybrac innys posób dostawy,czy po opłaceniu jest to juz niemozliwe? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mdrogeria
#21 Demiurg#

@sally11_2009 nie , po opłaceniu nie może , ale możesz po konsultacji z klientem wysłać inaczej ... na swój koszt .

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

a,prosze mi jeszcze pwoedziec,czy moge przesyłke Allegro One box nadac w Kolporterze? nie zaginie gdzies tam?

 

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

@mdrogeria odpowiedz,prosze 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@sally11_2009 nie korzystam z tej formy wysyłki i nie chcę Cię wprowadzić w błąd . Wywołam kompetentną osobę , zaczekaj na informację . @Allegro_One 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@sally11_2009 Dlaczego nie możesz nadać paczki wybraną przez klienta metodą dostawy? Czy pojawił się jakiś problem natury technicznej?

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

mieszkam na wsi,paczki dostarczam do miasteczka 12km dalej,nie wiem ,gdzie dostarczyc przesyłke z wybrana metoda Allegro One box...jakie punkty przyjmuja,mam punkt kolportera,czy moge tam dostarczyc? 

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

@Allegro One odpowiedz prosze

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sally11_2009 tu masz mapę punktów https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

nie ma tam Włoszczowy 😕

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pytam jeszcze raz,czy mogę nadac przesyłkę do Allegro One box w punkcie Kolportera? Wywołajcie experta,jesli to mozliwe 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sally11_2009 

  1. Zanieś przesyłkę do punktu albo automatu Listę Allegro One Box i Allegro One Punkt znajdziesz tutaj.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

jasne...Włoszczowa goła i wesoła

 

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

tak,nie mam takiego punktu w poblizu,tylko Kolportera,czy tam mogę te paczke zawiezc? 

i jeszcze drugie pytanie,jesli nie punkt,to jak zaznaczyc w etykiecie,zeby podjechał kurier w ostatecznosci?

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sally11_2009 widzę że w dostawach masz też UPS czy ten kurier podjeżdża do Ciebie bez problemu ? bo allegro one właśnie ten przewoźnik obsługuje 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

ale jak zapisac w etykiecie podjazd kuriera? pierwszy raz mam aka wysyłke i zagwozdke nie do ogarnięcia..usunełam Allegro One,bo nie mam czasu na oczekiwanie na kuriera 😕 Powiedz,jak wpisac do etykiety ten podjazd kuriera? 😞

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sally11_2009 w wysyłam z allegro wybierasz 🙂

Dla przesyłki z metodą dostawy Allegro One Box lub Allegro One Punkt możesz wybrać dwa sposoby nadania przesyłki dostępne w Wysyłam z Allegro:

  • [dostarczę przesyłkę do punktu] - wybierzesz punkt nadania z mapy (One Box lub One Punkt),
  • [kurier przyjedzie po przesyłkę] - kurier odbierze przesyłke z adresu, który wskażesz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów