anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

6 dni temu aktywowałem Allegro Pay, wykonałem zakup za ponad 50 zł i nadal nie mam przyznanych monet

Potatos75
#8 Zapaleniec#

6 dni temu aktywowałem Allegro Pay, wykonałem zakup za ponad 50 zł i nadal nie mam przyznanych monet? Do tego okazało się, że u 90 proc. sprzedawców, których oferty mnie interesują nie można wykorzystać Allegro Pay 😞 Trochę czuję się nabity w butelkę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Potatos75 monety pewnie trzeba odebrać - przeczytaj regulamin 🙂

Allegro Pay nie w każdej kategorii jest dostępne 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-nie-skorzystasz-z-allegro-pay-MMWO6jr04Sg

Allegro Pay możesz używać niemal we wszystkich kategoriach na Allegro. Kategorie wyłączone z usługi znajdziesz poniżej:

Z Allegro Pay nie skorzystasz również:

  • w ofertach, w których przesyłka elektroniczna jest jednym z dostępnych sposobów dostawy
  • jeśli wybierzesz dostawę elektroniczną, płatność za pobraniem
  • jeśli sprzedający nie aktywuje usługi Przelewy24 – w przypadku, gdy konto sprzedającego nie jest kontem firmowym
  • gdy korzystasz z Allegro w innej wersji językowej niż polska, lub gdy ustawisz na Allegro walutę inną niż polski złoty.

Jeżeli w swoim koszyku masz choć jedną ofertę, dla której zakupy z Allegro Pay nie są dostępne – usuń ją lub odznacz. W ten sposób za pozostałe przedmioty zapłacisz z Allegro Pay.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Potatos75 Cześć. 🙂 Czy po wejściu do zakładki Monety widzisz możliwość odebrania monet: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety? Na górze strony powinien być widoczny baner z przyciskiem "odbierz". 

Możliwość płatności z Allegro Pay jest w naprawdę bardzo wielu ofertach - poszukuj tych oznaczonych ikoną Pay 🙂 

ko_alka_0-1658742956116.png

Pamiętaj również, że wartość zakupów musi wynosić minimum 30 złotych (bez kosztów dostawy). 

oznacz moderatorów

Potatos75
#8 Zapaleniec#

Na moje zapytanie do Allegro w Messengerze dziś po godz. 12 otrzymałem maila z odpowiedzią, że monety nie zostały mi przyznane ponieważ nie spełniłem jakichś warunków. W mailu nie  napisano jakich. Zwróciłem się z tym pytaniem w Messengerze. Wasza konsultantka odpowiedziała, że zaraz odpowie. I do tej pory nie mam odpowiedzi??

 

oznacz moderatorów

Potatos75
#8 Zapaleniec#

Wyraźnie konsultantka Sandra [edycja] przepadła w boju.. Allegro może powinniście zacząć ją szukać!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Potatos75 Konsultantka prawdopodobnie konsultuje tę sprawę z odpowiednim zespołem. Z pewnością wróci do Ciebie z odpowiedzią.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Potatos75 Przyznaliśmy na Twoje konto Monety za aktywację Allegro Pay. 

oznacz moderatorów