anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay domyślny wybór. Jak zmienić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Cochice1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim.

Pytanie jak w temacie. Podczas zakupów, kiedy przychodzi moment na zapłatę, mam ustawione domyślnie allegro pay. Już zdążyło mi się kupić coś na raty, choć wcale nie chcialem, bo za szybko kliknąłem. Potem trzeba to odkrecac. Czy mogę to jakoś zmienić? Nie chcę mieć ustawionego allegro pay jako domyślny wybór.

Pomocy 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Cochice1  niestety nie możesz zmienić. Dopiero podczas finalizacji możesz zmienić metodę płatności na inną niż allegro Pay. 

oznacz moderatorów
Cochice1
#7 Wielbiciel#

Trochę średnio 😐 Do ziekuje za szybką odpowiedź 👍

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Cochice1 Nie zmienisz tego na stałe, dopóki masz aktywne Allegro Pay. Musiałbyś wypowiedzieć umowę. 

Każdorazowo przy zakupie musisz zmieniać metodę płatności. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To taki urok, sugestia do zakupu przez Pay. 😂

oznacz moderatorów
dawid3002
#1 Nowicjusz#

Witam, a można zmienić gdzieś te przychodzenie wiadomości e-mail o proponowanych rat? Przykładowo, gdy w koszyku mam kilka produktów i zmieniam w nich metody dostawy za każdym razem odświeża się "metoda płatności" i np przy 4 produktach w koszyku mam 5 e-maili (4 bo zmieniałem dostawy i 1 początkowy) .

Dziękuje za odpowiedzi

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dawid3002, jeśli chodzi o Allegro Pay, przy każdorazowym wyborze tej metody płatności, jesteśmy prawnie zobowiązani, aby poinformować kupującego mejlowo o proponowanych opcjach spłaty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów