anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro pay nie wyswietla sie jako opcja zaplaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
sycyl1
#2 Obserwator#

dzien dobry, mam problem z płatnością poprzez allegro pay. wczesniej zakupiłam kilka rzeczy poprzez ta płatność, raty sa uregulowane, a obecnie, mimo ze sprzedający udostępnia taka opcje, nie wyswietla mi sie ona podczas próby zapłaty za przedmiot. próbowałam na innych aukcjach i jest ten sam problem. jak mozna go rozwiazac?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sycyl1 Cześć. Na początek proszę Cię o wyczyszczenie danych przeglądarki (plików Cookies). Jeśli wciąż nie będziesz widziała możliwości opłacenia zakupów z Allegro Pay, to prześlij mi proszę zrzut ekranu i zgłoszę to do działu technicznego. 

oznacz moderatorów
sycyl1
#2 Obserwator#

cześć, probuje z dwóch różnych komputerów i z aplikacji mobilnej i nic nie działa, wiec watpie ze to wina cookies..

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sycyl1 Rozumiem, w takim razie poproszę Cię o zrzuty ekranu i numery ofert

oznacz moderatorów
sycyl1
#2 Obserwator#

11013478766 oraz 10956034927

oznacz moderatorów
sycyl1
#2 Obserwator#

B1C9473A-0C37-47D4-BC7F-0D329E4C61C9.png

29027B62-3B9D-4500-8DCF-1F36B05E1D65.png

F6375DF1-8642-446C-8C32-28F2ABC6D4C4.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sycyl1 Po prostu Allegro Pay zablokowało Ci zakupy tą metodą. Mogą to zrobić na podstawie regulaminu. 

oznacz moderatorów
sycyl1
#2 Obserwator#

jak mozna odblokować te opcje? nie rozumiem dlaczego została zablokowana, skoro wszystkie platnosci sa uregulowane..

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sycyl1 Wracam z odpowiedzią. Na Twoim koncie jest blokada sprzedaży za zaległości na saldzie Allegro. Po opłaceniu rachunków tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro będziesz mogła zrobić zakupy z Allegro Pay. 

oznacz moderatorów