anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO PAY - Nowy regulamin rozczarowuje !!!!

SLUB-MARZEN
#7 Wielbiciel#

Właśnie przyszedł na maila - nie będzie już można brać 3 rat tylko 2 na raty 0 % dla użytkowników smarta...

Szkoda na pewno, będę mniej drogich rzeczy kupować, z oprocentowaniem się już nie opłaca, szkoda bo w ten sposób głównie robiłam zakupy

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zgadzam się nowy regulamin jest do niczego.   

 

Zamiast lepiej jest coraz gorzej, i będzie jeszcze gorzej.

Allegro tylko wam pogratulować tej głupiej , niepotrzebnej zmiany .

oznacz moderatorów

dudu_poznan
#1 Nowicjusz#

Allegro Pay zachęcało do zakupów na allegro, 3 raty gratis to jest standard przy odroczonym kredycie, teraz będę kupować mniej a mam maksymalny limit i często wykorzystuje w 70%

Zły ruch

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nadal będziecie kupować, tyle że nie z darmowymi kredytem, inflacja i odsetki coraz wyższe, a tu jeszcze dajo na 0 złoty

 

1502874943_by_anonymous_500.jpg

  

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Ciekawe dlaczego nie można wypełnić ankiety dotyczącej tej zmiany, jestem przekonany że prawie wszyscy użytkownicy co mają dostępne allegro pay by wypełnili ja negatywnie.

Jak były jakieś zmiany na allegro to można było wypełnić ankietę, ale dotyczącej tej zmiany nie ma ankiety.

oznacz moderatorów

LaArtMadam
#8 Zapaleniec#

To samo pomyslałam i nagle zmiana pyk od jutra 

oznacz moderatorów

RobertB1992
#8 Zapaleniec#

Jak nie? Sam dzisiaj wypełniałem ankietę o tej zmianie.

oznacz moderatorów

arekb81
#9 Pomysłodawca#

Można na więcej rat, ale 30% to jest lichwa i złodziejstwo.

oznacz moderatorów

elodawid
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, też kupowałem na 3x było wygodnie i można było pogodzić spłatę z budżetem domowym, teraz jak będą 2x nie dam rady, będę mniej kupował. A co najlepsze jest ze maja podnieść też limit z 4200zł do 6500zł. Tu zabiorą tu podniosą by więcej zarabiać, ale widomo, tak działa właśnie bak by najkorzystniej było dla banku a nie dla klienta. 

oznacz moderatorów

michal921992
#10 Popularyzator#

Bardzo się zawiodłem. Każdy większy zakup rozkładałem sobie na 3 raty, bo było to mniejsze obciążenie dla miesięcznego budżetu, a do tego bez dodatkowych opłat. Nie wiem co im odwaliło, ale to chyba najgorsza zmiana na Allegro, odkąd pamiętam. Do tego oprocentowanie prawie 30% przy 3, 5 i 10 ratach to juz totalny absurd. Masakra. No trudno, nie będziemy już tyle kupować.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Dobrze napisałeś coś im odwaliło, tylko co o to jest pytanie.   niepotrzebna zmiana. Będzie jeszcze gorzej, zgadzam się z tym to najgorsza zmiana  

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Napiscie dlaczego nie było ankiety do wypełnienia dotyczącej tej zmiany, do innych zmian były ankiety.

 

By allegro pay zobaczyło jakie jest niezadowolenie użytkowników,może dział allegro pay bo zrozumiał że to był blad

 

oznacz moderatorów

elodawid
#9 Pomysłodawca#

 Tak na prawdę to już nie jest Allegro Pay tylko Aion Bank przejęli Allegro Pay, dlatego są takie zmiany na gorsze, a będzie jeszcze gorzej, bo tak działa właśnie każdy bank by tylko jak najwięcej zarobić na % I znaleźć jak najwięcej jeleni

oznacz moderatorów