anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay po aktywacji miał dać mi kupon na zakupy w kwocie 50 PLN, jednak kuponu nie widzę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dostałam ofertę od Allegro Pay  / jest na moim koncie w wiadomosciach i ofertach/...o tym ze jak zarejestruje sie na Allegro Pay to otrzymam na zakupy kupon o wartosci 50 PLN,  niestety nie widze na moim koncie żadnego kuponu na zakupy, cos jest nie hallo? Proszę o odp. Moda

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jogi_62 a jakie były warunki? Ja wyczytałem, że trzeba dokonać zakupu za min. 30 zł z metodą płatności allegro pay i odczekać z 2 dni.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sama aktywacja nie wystarczy tam trzeba wcześniej zrobić zakup za określoną kwotę.Kupon o wartości 50 zł otrzymasz za aktywację i pierwszy zakup z Allegro Pay za co najmniej 30 zł. Z tego wpisu dowiesz się, na czym polega ta usługa odroczonych płatności oraz poznasz szczegóły sierpniowej promocji.

oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz. Po przemyśleniu chce jednak zrezygnować z Allegro Pay, i nie wiem gdzie to zrobić? gdzie można wypowiedzieć Pay? nie widze takiej funkcji na moim koncie, nie potrzebuje kredytu na  zakupy,  aktywowałam jednym przyciskiem Pay, jednak  z rezygnacją  jest już  problem. może ktoś podpowie jak  unieważnić i wyeliminować z mojego konta Pay>? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jogi_62 tak to jest jak się nie czyta regulaminu.

§ 15. Załączniki do Regulaminu

Załącznik nr 1: Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawieranej w ramach Regulaminu - znajdujący się pod adresem: https://allegro.pl/regulaminy/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy-1nYlMd4AeiE .

W pomocy allegro też jest formularz zgłoszeniowy przez, który możesz wysłać odstąpienie Odstąpienie 

oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odp. , masz racje nie zapoznałam się z regulaminem, uległam tzw manipulacji  dot. ddarmowych kuponów/ haha dałam sie wcignac w cos co zupelnie nie jest mi potrzebne, PAY jest dla ludzi zyjacych na tzw. zakupowy kredyt. Absolutnie tego nie potrzebuje. Dziekuje za formularz, juz odstąpiłam  w formularzu kontaktowym od umowy Pay. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pomoc, choć po wysłaniu  oświadczenia/ wypowiedzenia, dostałam informacje, ze z moim wypowiedzeniem musi zapoznać się prawnik? wiec widzicie  drodzy allegrowicze, ze taką umowę finansowania /kredytowania przez Allegro Pay, nie tak szybko można  rozwiązać  😞

oznacz moderatorów