anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay- Spłata przelewem tradycyjnym (przelew pocztowy) całości zobowiązań

marek_paczkowski
#7 Wielbiciel#

Posiadam na swoim koncie kilka zakupów zrealizowanych za pomocą AllegroPay - chciał bym je całkowicie spłacić, nie posiadam jednak aktualnie konta w banku i chciał bym je zrealizować przelewem tradycyjnym (na poczcie). Czy istnieje jeden numer konta do całkowitej spłaty zobowiązań Allegro Pay - jakiś indywidualny numer rachunku. 

Wiem, że po kliknięciu opcji przelewu tradycyjnego i wybraniu banku, zalogowaniu się i realizacji przelewu już po zalogowaniu wyświetlają się dane z numerem konta oraz tytułem przelewu ale nie mam pewności czy jest to rachunek indywidualny. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marek_paczkowski Przy każdej umowie do zakupu opłaconego Allegro Pay jest podany numer rachunku do spłaty. Nie ma jednego, wspólnego, na który należy wysłać przelew.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marek_paczkowski
#7 Wielbiciel#

Czyli wspólny numer konta na wiele transakcji generuje się tylko na chwilę, czy chodzi o tytuł przelewu który jest przypisywany do spłaty?

Dlaczego można zrobić jeden przelew za wiele transakcji z banku ale z poczty już nie? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marek_paczkowski Dzieje się tak, bo przelew tradycyjny nie jest jedną z dostępnych opcji spłaty. Możesz go zlecić tylko znając konkretny numer rachunku przypaisany do każdej umowy zakupu z Allegro Pay.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Nie możesz zrobić 1 przelewu do wszystkich umów, każda umowa ma inny numer konta i tytuł przelewu 

oznacz moderatorów

marek_paczkowski
#7 Wielbiciel#

Chyba, że jest płacona z poziomu "przelewu tradycyjnego z banku" wtedy jest zbiorczy. **piiip**yczne to jest. To jak by mieć kartę kredytową i spłacać każdą transakcję z niej osobno. 

oznacz moderatorów