anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay - zwrot części zamówienia obniża jego kwotę ponizej 300 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tohvero
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, mam zamówienie z płatnością rozłożona na 3 raty. Jeden produkt z zamówienia chcę zwrócić, ale wtedy kwota spadnie poniżej 300 zł. Czy mogę zwrócony produkt zamienić na inny, żeby kwota wzrosła powyżej 300 zł, czy płatność zostanie zamieniona na 1 spłatę za 30 dni?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Zmieni się umowa i harmonogram spłat więc to logiczne, poniżej 300zł, spłata jednorazowa. Jeżeli dokonasz innego zakupu to będzie to nowy zakup, nie zostanie podpięty do pierwszego zakupu.

  • podzielić płatność na kilka spłat – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 300 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich Środków.

Masz do wyboru 3 (jeśli masz Allegro Smart!), 5, 10 lub 20 miesięcznych spłat, zgodnie z przedstawionymi wariantami zakupu, jeśli:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tohvero jeśli zwrócisz część zamówienia to rozliczymy ten zwrot i otrzymasz nowy harmonogram spłat na mniejszą kwotę, ale nadal na 3 spłaty. W tej sytuacji nie ma możliwości wymiany produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów