anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Sprzedaży

kajar001
#9 Pomysłodawca#

Mam zablokowaną sprzedaż podejrzewam, że ze względu na PayU, była weryfikacja za pomocą przelewu i nie było aktywnego przycisku do wysłania dokumentów. Dlaczego wprowadzono blokadę sprzedażową?

Konto aktywne na allegro od ponad 20 LAT...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kajar001 Kwestię blokady konta wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa. Zaczekaj proszę na odpowiedź drogą mailową na zgłoszenie o numerze 34908162.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kajar001
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi 

Ja zbieram grupę i idzie zgłoszenie do UOKIKu, jako, że Allegro nie przestrzega własnego Regulaminu, uniemożliwiając użytkownikom weryfikację dla PAyU.

Po czym blokuje na stałę możliwość sprzedaży, na kontach które istnieją po kilkadziesiąt lat...

A w Dziale Bezpieczeństwa niech idzie rozpatrywanie swoja drogą, będę działał wielotorowo....

 

oznacz moderatorów

gartdeco1
#10 Popularyzator#

allegro i uokik nie wchodzą sobie w drogę, teraz takie czasy że składanie do nich czegokolwiek na allegro nie ma sensu. 

oznacz moderatorów

kajar001
#9 Pomysłodawca#

@gartdeco1 

To z grudnia 2022, czyli całkiem świeże..

UOKiK nałożył łącznie ponad 210 mln zł kar na Allegro - GazetaPrawna

oznacz moderatorów

kajar001
#9 Pomysłodawca#

@gartdeco1 

Kara m.in za faworyzowanie...

Tutaj również jest faworyzacja jednego podmiotu, jeżeli nie masz PayU nie możesz sprzedawać, do tego blokowanie możliwości weryfikacji dla PayU przez Allegro.

Sprawa jak najbardziej dla UOKIKU.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Mi też zablokowali.  Jak nie chcą żebym kupował i czasem coś sprzedawał trudno. Jest taka strona podobna do allegro tam będę sobie kupował.

A ekspres do kawy w zwykłym sklepie taki sam model jak na allegro 300zł taniej i jeszcze 3kg kawy w gratisie. Po co wspierać obcy kapitał lepiej dać zarobić lokalsom.

oznacz moderatorów