anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak allegro pay w wyborze płatności

MAMY ROZWIĄZANIE!
agniecha2q
#8 Zapaleniec#

Witam, aktywowałam allegro pay, rozważam zakup poprzez tą metodę płatności jednak nie wyświetla mi się ona jako alternatywa pośród innych metod. Nie zalegam z żadnymi płatnościami (chyba że o czymś nie wiem), nie wybieram teraz produktu którego przez allegro pay nie można zakupić. Może coś mi umyka? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
Lametta7
#2 Obserwator#

Witam, ja też nagle nie mogę korzystać z płatności allegro pay mimo, że nie mam zaległości. Dotyczy to praktycznie każdej oferty, która dopuszcza allegro pay bo podglądałam, żeby zobaczyć o co chodzi. Proszę o informację w czym może być problem.

oznacz moderatorów
azyliska
#1 Nowicjusz#

mam obecnie taką samą sytuację. w opisie aukcji jest opcja płatności allegro pay, jednak ja nie mam możliwości wybrania tej opcji podczas finalizacji zamówienia.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@azyliska Cześć. 🙂 Nie widzisz opcji płatności Allegro Pay, ponieważ masz zablokowane konto (za niewielką zaległość na saldzie). W lipcu sprzedałaś jedną rzecz na Allegro Lokalnie - stąd opłata. 

Uregulujesz to w zakładce Rozliczenia z Allegro i wtedy możliwość płatności z Allegro Pay się pojawi. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
azyliska
#1 Nowicjusz#

dziękuję! nie miałam świadomości, że mam jakąś zaległość. już uregulowane. pozdrawiam

oznacz moderatorów