anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zakupionego przedmiotu na raty w zakładce kupione oraz potwierdzenia

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#
  • Witam w dniu dzisiejszym zakupiłem na raty produkt lidlomix z mojego konta allegro,sprawa dotyczy sytuacji iż zamówienie jest z mojego konta allegro natomiast wniosek o raty poprzez payu został sporządony na dane mojej Żony gdzie został rozpatrzony pozytywnie,umowa została podpisana kodem sms wpłata potwierdzajaca tożsamość mojej Zony została potwierdzona przelewem przez bank pko i do tej pory nieotrzymałem potwierdzenia płatności oraz zakupu,ponadto nie widze w zakładce kupione przedmiotu który został kupiony ratalnie a umowa została podpisana.Proszę o wyjasnienie w załaczeniu informacja ze umowa została podpisana.W dniu jutrzejszym przesle zaleglosc jaka mam na swoim koncie powodem nie oplacenia w terminie byl pobyt w szpitalu.Wniosek o kredyt z mojego konta allegro zostal sporzadzony przez [edycja]
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@pawelwirkus  A masz pewność że przedmiot kupiłeś?: Możliwa jest sytuacja, w której mimo pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, nie zostanie ona uruchomiona. Stanie się tak, jeżeli w trakcie weryfikacji wniosku inny Klient kupi ostatni przedmiot lub skończy się oferta. Jeżeli więc jest to możliwe, planując zapłatę na raty wybieraj oferty wieloprzedmiotowe oraz te z najpóźniejszą datą zakończenia. Pożyczka nie będzie uruchomiona również w sytuacji, gdy sprzedający zmieni cenę przedmiotu podczas weryfikacji wniosku ratalnego. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pawelwirkus Jeśli zrobiłeś przelew 1 zł w celu potwierdzenia danych osobowych, do zakupu dojdzie. Bank weryfikuje dane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych, więc poczekaj do jutra. Jeśli wszystko się zgadza, przedmiot po potwierdzeniu danych pojawi się w zakładce Kupione.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelwirkus Według danych z naszego systemu weryfikacja wniosku ratalnego wciąż trwa, a płatność za ten zakup ma status "rozpoczęta". Szczegóły swojego zamówienia możesz w każdej chwili sprawdzić w zakładce Kupione, dokładnie tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#

Tak tylko właśnie w tej zakładce nie widać mojego zakupu a dokładnie robota lidlomix inne zakupy są a tego konkretnego brak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelwirkus Możesz przesłać tutaj zrzut lub zdjęcie swojego ekranu przedstawiające tę zakładkę? 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#

IMG_20210817_223212.jpg

oznacz moderatorów

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#

IMG_20210817_223259.jpg

oznacz moderatorów

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#

IMG_20210817_223325.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelwirkus Bardzo dziękuję, poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie tej sytuacji. Gdy otrzymam odpowiedź, jutro wrócę do Ciebie z informacjami w tej sprawie. Na razie poproszę Cię o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pawelwirkus
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelwirkus Tak jak obiecałam, wracam do Ciebie z informacjami. Wszystko jest w porządku, Twoje wnioski ratalne są cały czas w trakcie weryfikacji, czyli nie doszło fizycznie jeszcze do zakupu. Obie oferty znajdziesz jednak w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów