anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu allegro pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomislawwitow
#7 Wielbiciel#

Unulowałem zakup opłacony przez allegro pay. Nie dostałem zwortu środków mimo powierdzenia przez sprzedającego. Identyfikator zwrotu 62a708ef-869b-11ed-b414-25b416ce96f0

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomislawwitow czy spłaciłeś to zamówienie w Panelu Allegro Pay? Jeśli nie, to zwrot wpłaty od sprzedającego zwiększył dostępne środki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
tomislawwitow
#7 Wielbiciel#

Płatność AllegroPay była z wykorzystaniem serwisu Przelewy24, na swoim koncie nie mam potwierdzonej weryfikacji usługi przelewy24 chociaż pieniądze już kiedyś wypłacałem. Czy ma to jakiś związek ?  Przeszukałem swoje pozostałe środki i pieniędzy nie widze. Zobowiązania, nie spłacałem

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomislawwitow Tak jak pisała wcześniej Monika, w przypadku anulowania zamówienia opłaconego przez Allegro Pay, środki zwrócone przez sprzedającego zwiększają Twój limit w usłudze na kolejne zakupy. Sprawdziłam dokładnie to zamówienie i Sprzedający poprawnie zlecił zwrot dla Ciebie, więc wszystko jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
tomislawwitow
#7 Wielbiciel#

Dobra już mam, mój błąd .Przy zakupie nie pokazało mi się że został opłacony tylko w trakcie weryfikacji, dopiero gdy wszedłem w liste allegro pay.

oznacz moderatorów