anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu monetę

87Nataliia
#7 Wielbiciel#

Po zakupie towaru wykorzystałem 10 monet przy zwrocie towaru pieniądze dostawę na konto a monety nie.

Czyli Kwota wynosiła ogólnie 62pln. 

Zapłaciłem 52pln + 10 monet.

52pln dostałem  na konto a monety nie.

Pytanie: czym będów zwrócą monety kturę wykorzystałem przy zakupie

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@87Nataliia, czy nie masz ich w postaci Kuponu w tej zakładce

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

87Nataliia
#7 Wielbiciel#

Nie niema.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@87Nataliia, podaj proszę numer zamówienia, które opłaciłaś za pomocą Monet. Sprawdzę to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

87Nataliia
#7 Wielbiciel#

są trzy takie zamówienia
PISTOLET LAKIERNICZY HVLP DO MALOWANIA 1.7mm

11519254038 (10 monet brak)


ZESTAW 156 el. KLUCZY KLUCZE NASADOWE NEO 08-668
9100414381 (5 monet brak)


MIERNIK TESTER CIŚNIENIA SPRĘŻANIA BENZYNA 8ele
11255171462 (10 monet brak)

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

20 lat kupuję na Allegro. 1-raz reklamowałem dostarczony przedmiot - uszkodzony w transporcie. 1 raz - z tytułu niedostarczonej przesyłki.

Nie rozumiem sytuacji, gdy kupujący zwraca towar. Przecież jest opis na aukcji, czytam i kupuję przedmiot. Jeśli jest niezgodny z opisem (przez 20 lat nie miałem takiej sytuacji) - to po prostu zgłaszam reklamację. 

Czy możesz podać tutaj powód "zwrotu" towarów? Co zwróciłeś, a co nie? Jaki był koszt zakupu, jaki był koszt wysyłki i sposób wysyłki? Czy nie dokonałeś przypadkiem zakupów w celu otrzymania "darmowej" przesyłki SMART? A potem zwracasz część towaru? 

Czy możesz odpowiedzieć na te pytania?

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

87Nataliia
#7 Wielbiciel#

Jeżeli bym miał zamiar kupować z celu zwrotu lub smar dostawy wtedy by nie wykorzystałem monety to jest logicznie nie?!!!

"Czy nie dokonałeś przypadkiem zakupów w celu otrzymania "darmowej" przesyłki SMART?"

-Nie

1.   PISTOLET LAKIERNICZY HVLP DO MALOWANIA,  Marka: Mar-Pol  - 59pln

11519254038 (10 monet brak)

Dokonałem kolejna zakupu której niezbyt dużo się różni pocenie jest 2 razy lepszy  po jakoś.

Pistolet lakierniczy SICO GOLD RP 89pln 

11576352500

11576352854

10621168498

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2.   ZESTAW 156 el. KLUCZY KLUCZE NASADOWE NEO 08-668
9100414381 (5 monet brak)

ARWIT
Witam
Przepraszam ale skończyły nam się te zestawy i dostawca również na tą
chwilę ich nie ma. W związku z tym zwróciliśmy wpłatę. Za zaistniałą
sytuację przepraszam.

--
Pozdrawiam
ARWIT
Witold Urbański
tel.600314397
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
3.   MIERNIK TESTER CIŚNIENIA SPRĘŻANIA BENZYNA 8ele
11255171462 (10 monet brak)
Zwrot dokonałem przez błędną informację w opiniach: Brak zaworu Szradera!
Również kupiłem inny zestaw gdzie jest zawór Szradera.
 
MIERNIK TESTER POZIOMU KOMPRESJI BENZYNA 0-20 LCD
10224780975
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W ogóle wielu sprzedawców nie są uczciwie podają  dokładną informacje lub zbyt mało informacji żeby sprawdzić co jest w rzeczywistości musisz zamawiać. A za tyle czasu ile ja już kupuję na allegro a kupuję nie pierwszy rok często spotykam takich sprzedawców który w ogóle się nie znają na tym co Sprzedają.
Na przykład dokonaj zakupu od tego sprzedawcy: "od warmax24" ZESTAW NARZĘDZI Hogert. Ja spotkałem się z taką rzadkością że z 4 zestawuw tylko jeden otrzymałem który był dokładnie zgodnie z opisem. Tłumaczysz gościu że to jest inny zestaw słabsza jakoś wysyłasz zdjęcia, dowody a gościu mówię tobie jakieś głupoty. O to jest odpowiedź tego gościa:
 
Szanowny panie, to jest tylko nieco inna rączka. Całkiem możliwe, że zmienił się design. Zdjęcia oraz opis i jak i sam towar mamy bezpośrednio od producenta, jesteśmy jego oficjalnym dystrybutorem. Ma Pan prawo zwrócić towar jak najbardziej jeśli ten nie spełnia pańskich oczekiwań. 
 
Także proszę nie szukaj zarzutu wszystko się dokonuje zgodnie z zasady Allegro i poprawnie.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@87Nataliia, widzę, że w tej sprawie odpisaliśmy Ci mejlowo. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, daj znać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

87Nataliia
#7 Wielbiciel#

Witam Mam taką prośbę można sprawdzić kiedy będą naliczone te kupony bo chcę dokonać zakupu na Allegro a kuponiw wciąż nie ma. zamówienie:

11519254038

9100414381

11255171462

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@87Nataliia Cześć. Wszystkie zwracane kupony znajdziesz w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony 

11519254038 (zamówienie 2a8581c1-7906-11ec-bbc3-2bdca553944e) --> otrzymałaś kupon 24 stycznia i jest on ważny do 7 lutego. 

9100414381 (zamówienie 2a8581c1-7906-11ec-bbc3-2bdca553944e) --> otrzymałaś kupon 19 stycznia i był ważny do 2 lutego. 

11255171462 (zamówienie df1b9941-7711-11ec-a84b-57fc39267c08) --> otrzymałaś kupon 16 stycznia i był ważny do 30 stycznia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów