anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcemy zwrócić ci wpłatę. Info od Payu. Dlaczego, skoro nie rezygnowałam z zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Dostałam info od payu, że mam podać numer konta, bo chcą zwrócić mi wpłatę, a ja nie rezygnowałam z zakupu w sklepie Allegro.Przedmiot ciągle jest dostępny w ilościach hurtowych.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

W zakładce "Moje zakupy", szczegóły masz zadaj pytanie sprzedającemu więc zapytaj o co chodzi? A jeżeli zakup na raty to musisz dostać maila o zakupie przedmiotu.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@oliwianowak23 może płaciłaś przelewem tradycyjny i popełniłaś jakiś błąd w tytule? W takich przypadkach pieniądze nie zaksięgują się u sprzedawcy i wrócą do Ciebie.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@oliwianowak23, podasz numer zamówienia, o które pytasz? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Numer operacji

3989494

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@oliwianowak23 numer zamówienia z zakładki

Moje zakupy > Szczegóły zakupu > Rozwiń szczegóły zakupu

oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220614-155843.png

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@oliwianowak23, zweryfikuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Przepraszam​, że zawracam głowę, ale nie wiem co robić, a to lekarstwo jest mi pilnie potrzebne dla psa. Czy mogę liczyć na odpowiedź?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oliwianowak23 przykro mi, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi od operatora w tej sprawie. W takiej sytuacji  @kostas11 może mieć rację. Był to przelew tradycyjny, więc mogło dojść do pomyłki w tytule i dlatego otrzymałaś wiadomość o PayU. Będę mogła to potwierdzić dopiero, gdy otrzymam od nich odpowiedź.
Jeśli zależy Ci na czasie, złóż zamówienie ponownie. Tutaj wyszukałam dla Ciebie oferty z czasem dostawy jutro. Będzie też szybciej jeśli wybierzesz szybkie płatności, ponieważ przelew tradycyjny księguje się dłużej, nawet do 4 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Ok, kupię to jeszcze raz, ale nie zrobiłam błędu w tytule przelewu, sprawdzałam na potwierdzeniu, chyba, że kasjerka w banku się pomyliła 🙄

oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Prawdopodobnie kasjerka się pomyliła wpisując tytuł przelewu 🙄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@oliwianowak23 prawdopodobnie jest błędny tytuł przelewu i PayU nie może go zidentyfikować, i zwrócą Ci kasę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów