anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jeśli nie otrzymam produktu podczas zakupów z Allegro Pay?

kubabubus
#7 Wielbiciel#

Czy jeżeli kupię przedmiot na allegro pay i będę chciał zapłacić w ciągu 30 dni ale nie otrzymam produktu od sprzedającego to dalej będę musiał dokonać spłaty?

1 ODPOWIEDŹ 1

Odp.: Allegro pay

xyz96
#21 Demiurg#

@kubabubus Tak, ale sprzedawca nadal będzie zobowiązany do dostarczenia towaru lub zwrotu wpłaty. Gdyby pojawił się problem, skorzystasz z Programu Ochrony Kupujących.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Odpowiedz
Ładowanie...