anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić jak nie mogę się dodzwonić na firmę kurierską DHL i do sprzedającego też nie mogę

Client:88206325
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem nie mogę dodzwonić się do sprzedającego mail wygląda strasznie dziwnie jest to firma kurierska opis problemu kupiłem bojler za 860 zł chyba bo przez alegro pay na raty teraz nie mogę go zwrucić ani nic 

A problem taki że boiler który zamuwiłem to miał mieć 80l a ten co mi przywieźli ma 30 nie wiem co mam robić nie wiem jak to zwrucić nie zamieżam za to płacić ani nic otworzyłem dyskusje z sprzedającym a zorientowałem się w domu że to co innego bo rodzina odebrała paczkę ale nie wiedzieli co mam zamuwiłem ani nie otworzyli tego przy kurieże i nwm co mam robić  bo zobaczyłem to jak wruciłem do domu z pracy

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:88206325 Kontynuuj dyskusję - wszystko się tam wyjaśni, najpewniej jest to zwykła pomyłka.

Zerknij też do zakładki moje zakupy i upewnij się czy na pewno złożyłeś zamówienie na bojler 80l.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88206325 jeśli sprzedający nie odpowie lub będziesz miał problemy, aby się z nim porozumieć, po 24h od rozpoczęcia dyskusji, możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów