anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy 3 raty 0% obejmują wszystkie 10 osób dzielacych Allegro Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
QbA_Cube
#7 Wielbiciel#
  • Czy jak żona dopisze mnie do swojego allegro Smart to oboje będziemy mieli opcje 3 rat 0%
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

A co ma Smart do zakupu na raty? każdy kupujący musi złożyć wniosek o zakupy na raty i jest on indywidualnie rozpatrywany, wyjątek raty Allegro Pay który przyznaje limit z którego każdy indywidualnie korzysta.

oznacz moderatorów
QbA_Cube
#7 Wielbiciel#

Pytanie jest zadane odnośnie Allegro Pay w którym 3 raty są 0% ale tylko gdy jesteś Smart.

Widocznie odpowiadający nie jest na tyle Smart by znac odpowiedź ale truć dupę już tak...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Widocznie odpowiadający nie jest na tyle Smart by znac odpowiedź ale truć dupę już tak... a czytałeś regulamin czy kupujesz a później zdziwisz się niespodzianką, ja nie wiedziałem! Kupujący zobaczy to podczas zakupu, więc Tak. Jeżeli masz aktywny pakiet Allegro Smart! lub dodasz go do koszyka podczas zakupów z Allegro Pay, możemy zaoferować Ci zawarcie Umowy Allegro Pay na specjalnych, korzystniejszych warunkach. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@QbA_Cube, niestety nie. W przypadku udostępniania tej usługi, skorzysta z tego jedynie właściciel grupy. Jeśli chcesz mieć opcję spłaty 3 rat 0% w Allegro Pay, musisz posiadać swoje Allegro Smart.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów