anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy gdy kupujący płaci złotymi monetami to ja dostaję pln?

MAMY ROZWIĄZANIE!
cryxik
#4 Eksplorator#

Tak jak w tytule, potrzebuję szybkej odpowiedzi

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@cryxik jak Ci zapłaci złotymi monetami to bierz monety lepiej na tym wyjdziesz 🙂

Tak klient płaci monetami to dostajesz w PLN 10 zł = 10 monet 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
cryxik
#4 Eksplorator#

Witam. Mam pytanko. Może Pan przenieść aukcję na główne Allegro? Mam "złote monety" pozostałe po zakupach Smart na Allegro. Nie mogę ich wykorzystać na lokalnie, tutaj ta promocja nie obowiązuje, oczywiście Pan otrzymuje pełną kwotę ja płace jedynie mniej. Jakby był Pan zainteresowany to by przenieść aukcję musi Pan z PC wejść na allegrolokalnie kliknąc WYSTAW i w tym formularzu co się włączy na prawo, bądź na dole jest "wystaw w dotychczasowym formularzu" i już normalnie przeniesie oferte na Allegro. Z mojej strony mogę zagwarantować szybką transakcję bez żadnych, potwierdzeń itp. Przelew natychmiastowy = skin u mnie. Czekam na informację.


Tak mi napisał, czyli gdy zapłaci tymi monetami to mogę normalnie pln'y na konto bankowe wypłacić?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@cryxik spokojnie możesz tak zrobić i nic nie stracisz, prócz większej prowizji ( zależy od kategorii ) Ty dostaniesz całość w złotówkach nawet nie będziesz widział w systemie jak zapłacił 🙂

On i tak te monety wymienia na kupon 10 zł zanim dokona zakupu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
cryxik
#4 Eksplorator#

Dziękuję! 🙂 Miłego wieczoru 

oznacz moderatorów