anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli nie odbiorę zakupu opłaconego z Allegro Pay, to paczka wróci do sprzedającego?

Malinowa1995
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Sprawa wygląda tak, że zamówiłam paczkę ale niechcący i w dodatku z allegro Pay. Chciałam ja zwrócić zanim przyszła bezpłatnie ale nie da się wcisnąć opcji aby zwrócić przez paczkomat za darmo. Czy jeśli nie odbiorę paczki i wróci ona do sprzedawcy to czy sprzedawca zwróci mi za to pieniądze? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Malinowa1995 Tak, nieodebrana paczka wróci za darmo do sprzedawcy. Wyślij mu tylko mailem swoją rezygnację - odstąpienie od umowy zakupu. Sprzedawca odda wpłatę nie Tobie, tylko do Allegro Pay, bo to ono opłaciło zakup. Twoja spłata rat nie będzie już wymagana. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak to się robi zakupy, zamówiłam paczkę ale niechcący i w dodatku z allegro Pay ?🤔

oznacz moderatorów

Client:51436639
#1 Nowicjusz#

Jak kupiłam i zapłaciłam allegro pay jeśli nie odbiorę paczki to zwrócą mi pieniądze na Allegro pay za przedmiot i wysyłkę ?   Przedmiot 101 .94  i przesyłka 44.99 zł 

cay tylko za przedmiot ? 

do spłaty na allegro mam 146.93 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:51436639 jak nie odbierzesz a nie odstąpisz to nic Ci nie zwrócą bo paczka jest Twoja i Ty nie dopełniłaś obowiązków, będzie do odebrania u sprzedawcy, a jak odstąpisz przed odebraniem to sprzedawca odda za towar + najtańsza dostawa - koszt powrotu paczki bo to przy odstąpieniu jest po stronie kupującego

________
Κώστας
oznacz moderatorów