anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest jakiś okres czasu, żeby ponownie złożyć wniosek o aktywację Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Michal1168
#7 Wielbiciel#

Witam, dawno temu chciałem aktywować usługę Allegro Pay (wypełniłem wniosek), lecz wyskoczyła mi informacja o nieudanej aktywacji (czerwony X) ze względu na zobowiązania finansowe.

  1. Czy jest jakiś okres czasu (np.: po pół roku), żeby ponownie "złożyć zapytanie" o aktywację jeżeli już uregulowałem swoje zobowiązania finansowe, które nie pozwoliły mi na aktywacje?
  2. Czy decyzja Allegro Pay jest zależna z Allegro Zapłać Później, z której obecnie jeszcze korzystam i tam mam ustawiony limit? (Dlatego też nie mogę aktywować teraz Allegro Pay?)

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
xyz96
#21 Demiurg#

@Michal1168 Osoby z moderacji pisały tu, że Allegro Pay samo poinformuje mailem kupującego, kiedy będzie mógł ponownie złożyć wniosek. Nie ma jednak określonego terminu. Możesz poprosić o zdjęcie blokady wniosku w celu jego ponownego wypełnienia; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9ea8cdb3-4cc7-4b51-8ad0-03a2fec1f6e0

Zapłać później nie powinno mieć wpływu, ponieważ ta opcja płatności została na Allegro wyłączona wszystkim 30 czerwca, a sam limit nie jest kredytem.

oznacz moderatorów