anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę dostać zwrot gotówki na Allegro Pay pomimo, że nie płaciłam za towar Alegro Pay

muszElka66
#1 Nowicjusz#

zwróciłam Sprzątający Viomi S9 Alpha UV Robot Vacuum za 1845zł od Brightest nie dostałam zwrotu pieniędzy bo chcą wpłacić na moje konto Allegro Pey / i nie wiem czy jest taka możliwość ,abym odzyskała pieniądze? taką wiadomość dostałam od Brightest:
...Witam
dziękuję za wiadomości.
Ponieważ jesteśmy firmą zagraniczną, w przypadku przelewu bankowego bank potrąca wysoką opłatę manipulacyjną. Spowoduje to, że otrzymasz mniej pieniędzy. Dlatego nie obsługujemy przelewów bankowych.
Czy możesz zarejestrować konto PayPal?
Dzięki koresponduję z nimi już od 07.12.2021r towar dotarł do nich

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Agent051
#16 Inspirator#

@muszElka66 Mylisz Allegro Pay z PayPalem. To dwie różne sprawy. Sprzedający ma ci zwrócić tyle ile mu zapłaciłaś na konto z którego płaciłaś. Nie obchodzą cię jego koszty. Otwórz dyskusję, tam Allegro pomoże odzyskać ci pieniądze.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@muszElka66 Jeżeli Allegro Pay płaciło za Twój towar ( Robot) i go zwróciłaś lub reklamowałaś, to sprzedawca odda pieniądze do Allegro Pay, bo Allegro Pay opłaciło Twój zakup. Zwrócone pieniądze zasilą Twój limit na kolejne zakupy ratalne.

Jeśli jednak już spłaciłaś swój zakup i jednocześnie sprzedawca oddał pieniądze, masz teraz w Allegro Pay nadpłatę, o zwrot której możesz wnioskować tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów