anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę się spóźnić tydzień że spłatą Allegro PayU (64zl)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:79410734
#8 Zapaleniec#
  • Czy mogę się spóźnić tydzień że spłatą Allegro PayU (64zl)  bo biorę tygodniowki
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:79410734 pewnie , jesteś wolnym człowiekiem i wszystko możesz , ale pamiętaj o konsekwencjach .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:79410734 pewnie ale będzie zadłużenie wpis do BIK i odsetki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#

S3Wczoraj miałam spłacić ale szef mi wypłaci dopiero jutro. Nie chcę w tak młodym wieku trafić do BIKu. Biorę tygodniówki 

oznacz moderatorów
matYs307
#11 Animator#

Kogo to interesuje? Jesteś winny to musisz płacić. Co ma do rzeczy tygodniówka człowieku. To niecałe 70 zł

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@matYs307 dla jednych to tylko 70 zł a dla innych to aż 70 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#

Masz zły dzień? Jadem plujesz. Człowiek człowiekowi wilkiem. Ale odpowiadając. Mam 1 dzień spóźnienia. Zapłacę dziś kosztem swoich zakupów spozywczych. Nie miałam lepszego startu jak co to niektórzy w moim wieku (21lat). Myślałam że wcześniej dostanę pieniądze. [edycja]

oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
matYs307
#11 Animator#

To weź się za dodatkową pracę. Nieraz szukam ludzi do wystawienia aukcji i 200 aukcji za 500 zł nawet nie ma kto wystawić. Przez ten czas co gadasz tutaj o tym jak smutno już byś zarobił/zarobiła

oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#

@matYs307 mam kontuzję kolana (czekam nas operację 1.5 roku) dopiero w grudniu mam proponowany termin. Wszędzie rozsyłam CV gdzie jest umowa zlecenie. Chętnie bym chciała dodatkowego zarobku, ale żyjemy w Państwie obłudy 

oznacz moderatorów
matYs307
#11 Animator#

Nie nie żyjemy, kontuzja kolana nie wyklucza Cię z rynku pracowniczego. Wystarczy wejść na oferię i pracować :] 

oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#

@MATdg to mi daj? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79410734 Mogą naliczyć Ci odsetki, możesz mieć złą  historię kredytową, ale nikt Ci nie zabroni zapłacić później.

oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#

A jak dziś zapłacę, a mam 1 dzień spóźnienia to też mogę mieć problem z kredytem za tak smieszną sumę? Zawsze wszystko spłacałam na czas, a jest jak jest. 

oznacz moderatorów
Client:79410734
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę że nie będzie konsekwencji, moim zdaniem.😁

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:79410734 https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Przed każdą datą spłaty przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej kwocie. Jeśli spóźnisz się ze spłatą, uznamy niespłaconą kwotę za zaległą. Do czasu uregulowania zaległości, możemy ograniczyć Twoje dalsze korzystanie z Allegro Pay. Od wymaganej kwoty możemy również naliczyć odsetki karne – wtedy należy je spłacić je w pierwszej kolejności. Obecnie odsetki maksymalne za opóźnienie wynoszą 24,00% w skali roku.

Zawsze możesz napisać tu kontakt pay i potwierdzą ile naliczą i co będzie dokładnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów