anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy posiadając jedną płatność na allegro pay mogę dokonać kolejnych zakupów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
asatanic666
#8 Zapaleniec#

Witam ,czy jak mam jedną płatność na allegro pay,mogę brać dodatkowo zakupy i jak wtedy jest z spłatą?z allegro pay?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@asatanic666 Tak, możesz w ramach przyznanych do wykorzystania środków.

Liczba zakupów z Allegro Pay jest nieograniczona. Jednak na początku Twojego korzystania z tej usługi możemy ją jednorazowo zablokować – gdy zrobisz kilka zakupów, ale nie wykonasz jeszcze za nie żadnej spłaty. Wystarczy, że wykonasz pierwszą spłatę za dowolny zakup. Jeśli Twoja płatność jest rozłożona na kilka miesięcznych spłat, wystarczy, że opłacisz jedną z nich – szczegóły znajdziesz w panelu Allegro Pay.

Po tym, jak uregulujesz pierwszą spłatę, usługa będzie ponownie aktywna. Od tego momentu możesz korzystać z Allegro Pay do wysokości dostępnych środków – już bez ograniczeń.

Spłata;

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu. Jeśli spłata przypada na najbliższe 30 dni, możesz wygodnie zrealizować ją w panelu Allegro Pay. Większe spłaty zrealizujesz logując się do swojego banku.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów
asatanic666
#8 Zapaleniec#

tak już pisałem z pracownikiem allegro...ze tak jest...

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Można dalej kupować i opłacać Allegro Pay pod warunkiem, że posiadasz jeszcze dostępne środki. Każdorazowy zakup wyświetli się jako osobna do spłaty kwota, w terminie 30 dni od daty zakupu. Chyba, że zakup powyżej 300zł, to wtedy można spłatę rozłożyć na kilka rat.

oznacz moderatorów
asatanic666
#8 Zapaleniec#

szkoda tylko ,że nie można sumować spłat...:(

oznacz moderatorów