anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy promocje za polecenie Allegro Pay i aktywację Allegro Pay się łączą?

Rysiek_ke3n
#7 Wielbiciel#

Szybkie pytanie czy dołączenie z polecenia do allegro pay (25 monet) łączy się z dołaczeniem do allegro pay i zgarnieciem 50 monet + 50 za pierwsze zakupy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-polecaj-allegro-pay-11-07-2022-30-09-2022-x51rA0akg...

Przykłady: Polecający udostępnił Link Polecający Polecanemu, Polecany kliknie w Link Polecający, zaloguje się do Konta, zaakceptuje Regulamin i aktywuje Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji Polecanemu i Polecającemu zostanie przyznanych po 25 Monet.

oraz : Uczestnik nie ma jeszcze aktywowanego Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji otrzyma 50 Monet. Następnie jeśli opłaci Transakcję za pomocą Allegro Pay otrzyma dodatkowe 50 Monet.

Polecający max 125 (5 poleceń) a ten co aktywuje 100.

oznacz moderatorów

Rysiek_ke3n
#7 Wielbiciel#

Przypadkiem zaznaczyłem że jest to rozwiązanie ale nie mam jasnej odpowiedzi czy mogę skorzystać z linku polecajacego i zdobyć 50 monet? czy przy linku polecającym dostanę tylko 25 monet.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rysiek_ke3n te promocje się nie wykluczają. Za skorzystanie z linku polecającego oraz aktywację możesz otrzymać 50 monet 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów