anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro nalicza opłatę za wysyłkę DPD jak klient ma smar a ja mam za przesyłkę naliczone19.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Handel-Dudek
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Handel-Dudek Czy mogę Cię prosić o więcej informacji? Chodzi o dopłaty do Smarta? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Handel-Dudek
#8 Zapaleniec#

Sprzedaje produkt klient ma allegro Smart czyli darmowa dostawa klikam przez allegro nadaj przesyłkę DPD a później patrzę na moją sprzedaż i jest naliczone do transakcji 19,90 za przesyłkę które mam zapłacić allegro tak naliczyli mi dodatkowe 600zl czyli dopłacam klientowi do produktu wogule nie wiem o co chodzi inny taki sam zakup jest naliczone 2.09 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Handel-Dudek Kwoty -19,99 zł naliczone na Twoim saldzie dotyczą opłat dodatkowych (NAZWA USŁUGI DODATKOWEJ: Niestandardowa paczka/paleta).

Możesz złożyć reklamacje na te opłaty, jeśli nie zgadzasz się z decyzją DPD, a nadawane paczki miały standardowe wymiary. Pracownik Allegro pomoże Ci w tej sprawie, napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e&subjectId=84e1c27e-b... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Dpd bardzo często dolicza dodatkowe opłaty 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Wszystko zależy od opakowania. Paczki muszą mieć regularne kształty sześcianu. Czasami mogą doliczyć za strecz.

oznacz moderatorów
Handel-Dudek
#8 Zapaleniec#

Jak paczki są identyczne zawsze tak samo pakowane zawsze tak samo streczowane i zawsze taka sama wielkość jest zaznaczana jedne idą za 3,99 inne za 2.09 a jeszcze inne za 19,99 co najlepsze teraz dostałam naliczenie z np wysyłanej paczki 10 września to jest normalnie skandal ja nie wiem jak zarabiają na allegro dramat 

oznacz moderatorów