anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego do tej pory nie otrzymałam nadpłaty 219,99 i nie mogę się doprosić aby mi oddali moje pieni

Client:59872457
#7 Wielbiciel#
  • Kupiłam buty później je zwróciłam i trzeba było spłacić Allegro PAY ponieważ buty zaginęły nie wiadomo jak długo to by trwało to spłaciłam Allergo a za dwa dni spłacił też sprzedający ale ja tej kwoty nie otrzymałam poprawiony został nr .konta bankowego a tej kwoty nie ma w przyszłości na pewno nie skorzystam z Allegro PAY z usług i chyba z Allegro te zawiodłam się 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:59872457 skorzystaj z z zasad interpunkcji i składni a będzie lepiej. Na razie niewiele z tego zrozumiałem...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:59872457 może w tym problem. Błędnie podałeś numer konta do zwrotu nadpłaty i teraz musisz poprosić o ponowny zwrot nadpłaty na nowe konto.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki zwrot zwiększa twój limit w Allegro Pay, i tam powinna być nadpłata i jak masz wypełnione dane w panelu Allegro Pay>opcje>zarządzaj nadpłatami to nadpłata powinna wrócić na wskazane konto, pytaj tu jak nie masz ich: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59872457 doradczyni w sprawie nr 29760470 kilkukrotnie prosiła Cię o przesłanie w odpowiedzi na e-mail poprawnego numeru rachunku do zwrotu nadpłaty. 
Numer został zmieniony, ale ta informacja jest potrzebna w celu weryfikacji, odpisz proszę na ostatnią wiadomość w sprawie nr 29760470 i podaj aktualny numer rachunku, a będziemy mogli zrealizować zwrot. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów