anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę zapłacić allegro pay?

KonsumentAllegro
#9 Pomysłodawca#

jestem zarejestrowana w allegro pay, dokonałam (i spłaciłam w terminie) kilkanaście różnych zakupów a teraz coś szwankuje

wkładam do koszyka towar oznaczony logiem allegro pay, próbuję zapłacić, ale do wyboru mam przelew albo kartę albo BLIK, ale allegro pay jest niedostępne

 

jest to tym dziwniejsze, że allegro w grudniu 2021 samo podniosło mój limit z 3550zł na 3750zl, a więc (jak by wydawało się) uznało mnie za klientkę wiarygodną finansowo

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KonsumentAllegro Widocznie jednak miałaś jakieś opóźnienia w spłatach. W takim przypadku Allegro może Ci blokować kolejne zakupy z Pay. 

oznacz moderatorów

KonsumentAllegro
#9 Pomysłodawca#

gdyby były opóźnienia, to nie zawracałabym nikomu głowy.

opóźnień nie ma, a kupować allegro pay nie mogę - i chcę by ktoś sprawdził dlaczego i gdzie tkwi błąd...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KonsumentAllegro Najlepiej zapytaj o to nie na ogólnym forum, tylko bezpośrednio w Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie odpowiedzą na czacie, bo to jest czat automatyczny, z którym nie sposób się porozumieć. Odpowiedzą w pytaniu zadanym przez formularz lub inną, dostępną metodą. 

oznacz moderatorów