anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po obniżeniu przyznanych środków AllegroPay, dostępne środki były niższe niż spłacone ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
agnieszka_maluch
#1 Nowicjusz#

Zmniejszyliście przyznane środki Allegro Pay ze względu ja moja zdolność. Ok. Poprzednio było spłacone ponad 900zl przy przyznanej kwocie 1400zl ok. Teraz zmniejszone środki są na ok 600zl a dostępnych zostawiliście 150zl. Dlaczego taka kwota? Proszę o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agnieszka_maluch zgodnie z zapowiedzią, musieliśmy dostosować się do ustawy oraz przeprowadzić ponowną weryfikację zdolności kredytowej na podstawie danych BIK, dlatego wysokość dostępnych środków mogła ulec zmianie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi  jaki mam limit na ten moment czy mam obniżony, nie ma żadnej informacji 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 W sprawie Allegro Pay kontaktuj się z nami na czacie lub umów rozmowę telefoniczną — wtedy pracownik Allegro będzie mógł potwierdzić Twoją tożsamość i sprawdzić Twoją umowę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:76532477
#7 Wielbiciel#

Obniżono mi środki z 4200 na 1400 żadnych opóźnień, nadpłacanie rat jak wrócić do tej kwoty

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Allegro zweryfikowało Twoją zdolność kredytową i uznało, że 4200 to za duże ryzyko, więc obniżyli Ci limit kredytowy do 1400 PLN.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Widać że masz niższą zdolność kredytową, inflacja. Jakieś działania : https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/18-maja-zmienia-sie-przepisy-prawa-sprawdz-jak-to-wplynie-na-tw...

oznacz moderatorów
Client:76532477
#7 Wielbiciel#

Jak zwiększyć limit? Dziwne ze w czasie 1 s sprawdzili bazę. Trzeba będzie zmniejszyć do 0 i pożegnać się.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Naprawdę zaskakujące, że aż o tyle Ci obniżyli rating zdolności kredytowej.

oznacz moderatorów
ika_s13
#1 Nowicjusz#

To są chyba w takim razie jakieś rutynowe działania. Bardzo mało prawdopodobne, że zostało to jakkolwiek sprawdzone. Mnie też obniżono środki z 4 tys. do polowy mimo, że nie mam żadnych innych zobowiązań finansowych i mam dość wysokie zarobki w stosunku do tej kwoty. 

oznacz moderatorów
NORGHUL
#2 Obserwator#

Weryfikacja sprawdza tylko historię w BIK. Niekoniecznie sprawdzą jakie masz zarobki, bo w BIK są tylko informacje o zobowiązaniach. Limit pewnie z czasem się będzie powiększał o ile teraz dalej maksymalny to 4200. 

oznacz moderatorów
Client:95909540
#1 Nowicjusz#

Witam otóż miałem limit 4200 bodajże a gdy spłaciłem jeden produkt przed czasem limit mi się zmniejszył do 2700 dodam że wszystko było zawsze płacone w terminie, można wiedzieć dlaczego tak się stało?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:95909540  Od 18 maja są nowe przeliczniki, obliczają od nowego i wyrzyscy narzekają.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/18-maja-zmienia-sie-przepisy-prawa-sprawdz-jak-to-wplynie-na-tw...

oznacz moderatorów